Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Oži v koži

Zdravím vospolok! Pracovný týždeň je takmer na konci, z čoho mám veľkuu radosť, pretože už aj na mňa prišla prechodná nádcha a tak sa cítim ako polomŕtva. Naopak, už sa neviem dočkať budúceho týždňa, ktorý ma byť taký slnečný, ako bol ten utorkový, kedy vznikli aj tieto fotky, plus nás čaká 3 dňové voľno vďaka maturitám, 3-krát hurá! 

Dnes môžem napísať, že tento look je presným opakom toho z pred týždňa. Páči sa mi byť inou, „originálnou,“ i keď takto sa vie obliecť naozaj každý, no málo kto naberie odvahu ísť po tescu s týmto kolieskom v nose, haha. Avšak radšej ostanem pri mojom osvedčenom, pretože v tomto som sa necítila ako vo svojej koži, aj keď som kožu na sebe mala v podobe obľúbenej koženky. Jar je úžasná v tom, že práve počas nej môžem nosiť svoje najobľúbenejšie kúsky, škoda, že trvá tak krátko, tak si ju užívajme najviac ako sa len dá! 

                                                                                     -xoxo Lily


jacket: Stradivarius   shirt: H&M   jeans: New Yorker   shoes: CCC   hat: Gate   septum: Bershka
ASK     BLOGLOVIN     FACEBOOK     INSTAGRAM

11 comments

Johanka

Já se septumy nějak nevím :D. Osobně bych si ho nevzala, ale zase jsou fakt zajímavé ozvláštnění každého člověka a určitě zaujmou…takže ve výsledku záleží na tom, jak komu sednou :). A ta bunda, košile, to všechno je strašně krásné a provokativně jarní, my měli jen včera jarní jaro, dneska zase spíš zima 🙁 :D.

Dominica

Doma mám jeden ale taký veľký čierny klobúk, ktorý som vonku mala tiež iba raz, lebo no… fakt na to treba poriadnu dávku odvahy. U nás je to tak, že síce je poobede aj 10 stupňov, ráno odchádzam z domu a je jeden, takže ešte si väčšinou beriem kabát. Tiež mi je dosť ľúto, že jar trvá tak krátko, ale možno práve aj v tom je to jej čaro. Košieľku mám ale nádhernú, veľmi sa mi páči a tebe to pristane! ♥

Ludovico Einaudi je môj obľúbený komponista a týždeň dozadu som o ňom písala na nemčinu esej na tému Mein Vorbild. Moje úplne obľúbené skladby sú od neho Divenire a Una Mattina, ale keď on má všetky skvelé. Na klavíri som niekedy hrala, no skončila som tesne predtým, ako som ho spoznala. Teraz síce doma už nemám klavír, ale chcem ho nejakým spôsobom dotiahnuť od babky domov a učiť sa jeho skladby (hoci to nebude jednoduché), lebo sú fakt nádherné. Tomuto hovorím skutočné majstrovské dielo.
DominicaLand

Lily of the valley

Mne sa veľmi páčia septá alebo netuším ako to vyskloňovať na dievčatách, ktoté majú tmavé vlasy, sú bledé a majú ofinu. Viem, že mne to veľmi nepasuje, no chcela som to vyskúšať:) Ďakujem! U nás sa to počasie veľmi mení, takže nezúfaj:D

Lily of the valley

Ďakujem, aj ja ju mám rada:)

Lily of the valley

To ti verím, po Tatrami to s počasím nemáte ľahké. Ďakujem krásne♥

Jeeeeej, veľmi sa teším, že ho pozná aj niekto iný a má k nemu takýto postoj. Moja najobľúbenejšia pieseň je Nouvele Bianche ešte aj s tým videoklipom je dokonalá.♥♥ Ja milujem nie len jeho piesne, ale aj jeho aký je, strašne si vždy prajem, aby som mala takého dedka a sedela vedľa neho pri klavíri a on by ma učil hrať.:')

bee.

Vďaka za pripomenutie, že prichádza najhorší týždeň ever 😀 Pred chvíľou som si povedala, že si skúsim spraviť aspoň jeden maturitný test z predošlých rokov (keďže všetci moji spolužiaci sa bavia o tom, koľko ich už spravili a len ja sedím a prd sa učím), ale tak vzdala som to hneď v prvej tretine; nie žeby som toho veľa nevedela, ale akurát ma to zdeptalo a mega zneistilo, lebo tie otázky sú akoby po mongolsky. To si radšej prečítam niečo zo zošitov a nazvem to "prípravou" 😀
Ale tak uži si svoje prichádzajúce voľno (a vychutnaj si ho, lebo ani sa nenazdáš a budeš na mojom mieste :D) ❤

Black and white je moja favourite combo ❤ Ku klobúkom prechovávam nejaký zvláštny… strach? Nesmierne sa mi páčia, tvoj ti veľmi svedčí, len sa bojím, že keď si ho dám na hlavu, tak budem vyzerať ako cvok a budem z toho iba sklamaná 😀

Septum nos aj naďalej, lebo v ňom vyzeráš dobre a tak… drsne 😀 A nepremýšľaj (prosím) nad ľuďmi okolo seba, lebo 90% osôb 40+ nevidelo normálny módny časopis už aspoň dvadsať rokov a nemajú ani páru, čo sa nosí 😀
BEELIEVIN

Diana P

Ten septum je krásny, vždy ma zaujímalo ako by som s ním vyzerala ja, pretože ja verím, že by som vyzerala ako totálny idiot, ale tebe veľmi pristane, takisto ten klobúčik. Celkovo sa mi outfit páči a trochu ma aj mrzí, že mám málo kožených/koženkových vecí.

Lily of the valley

Och moja, na teba myslím každý deň, že ako to zvládaš, budem ti veeľmi držať palce! A áno, o rok mám už aj ja prvú maturu, takže ma to čaká za rohom.

Čím ďalej, tým viac registrujem, že sa ich ľudia boja, ja mám takú hlavu, že mi pasuje každý typ klobúkov aj okuliarov (aspoň niečo), takže v tomto si ja hlavu nelámem.

Och to som rada, bála som sa, že ma tu budú ľudia disspvať, že mi to vôbec nepristane. Ja sa netrápim, len je to vždy taký anxious pocit. 😀

Lily of the valley

Keby si vedela ako som ho kupovala:DD 5-krát som chodila tam a naspäť po Avione a váhala, či mám kúpiť alebo nemám, napokon som to riskla, no a niektorí hovoria, že som sa rozhodla správne, iní nie, no kým nevyskúšaš nezistíš:) Ďakujem pekne!

Leave a reply