Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Stay motivated

Posledné dni sa cítim ako na hojdačke. Mali sme krásne dlhé jarné prázdniny, teda až tak dlhé neboli, no cítila som sa po nich dostatočne oddýchnutá, takže svoje pozitívum to malo. Potom nasledoval celkom ľahký týždeň, na konci ktorého ma čakal úžasný výlet do Bratislavy (kde sme nafotili aj tieto fotky). Tam som nabrala veľmi veľa dobrej, hlavne pozitívnej energie a mnoho inšpirácie, keďže stretnúť svoje najobľúbenejšie blogerky a spoznať ich aj takto osobne je celkom dosť motivujúce. Avšak výlet ma akosi vyčerpal, nový týždeň priniesol ďalšiu písomku z matiky (čo je najväčší kazič nálady ever) a tak som posledné 2 dni nejaká sklesnutá, aj napriek tomu, že sa dejú skvelé veci a som z nich veru nadšená!!! Asi to spôsobuje aj to upršané počasie vonku, tak verím, že sa ku nám slniečko čoskoro vráti a tým nám donesie úsmev na tvár naspäť.

Môj outfit je dnes jednoduchý, no v takýchto sa cítim najlepšie. Síce mám rada farby, pretože taký svet je, plný farieb, no v svojej skrini preferujem a na seba najčastejšie dávam kúsky, ktoré sú biele, čierne, sivé a pudrovo ružové, tak ako sa aj celý blog nesie v týchto farbách. Taktiež mám rada minimalisticko moderný štýl obliekania, taký ako nájdete na tumbleri, či we♥it, no ak je v takom tom dievčenskom duchu, tak je to jackpot. Naviac mám rada veci, ktoré sú variabilné, ako tieto šaty. Dajú sa obliecť v lete, či už s teniskami sandálkami alebo lodičky, naopak v zime k nim stačí pridať pančucháče a opäť akýkoľvek typ čižiem. Siaham na nich v prípade nejakej rodinnej oslavy alebo ako celkom pohodlný outfit do školy.
♥♥♥
I feel a bit like on an „emotional rollercoaster“ these days. We had an amazing long spring break. Well, not THAT long but I got to feel relaxed enough so it happenned to be good for something anyways. The vacation was followed by a kind of an easy week, at the end of which an amazing trip to Bratislava was waiting for me (where we also took these photos). I gained a lot of positive mood and energy there, and plenty of inspiration thanks to the fact that I had that amazing chance to meet my favourite bloggers and get to know them in a more personal way, and that was very motivational. However, the trip was a bit exhausting for me and the new week brought another math exam (which is the biggest good mood murderer ever), therefore I’ve been feeling a bit sad for the last 2 days despite the fact that huuge things are happenning and I’m totally passionate about them!!! It may be caused by the rainy weather outside, so I hope the sun will come back soon and give us the smile on our faces back.

My outfit today is simple, but I feel the best in those. Although I like colours, because the world is just like that, full of colours, I personally prefer to keep the white, the black, the grey and the pink ones in my wardrobe. That’s why the whole blog carries out in these colours, too. I also like minimalistic and modern fashion. the one you can find on tumblr or we♥it, but when it is in a girly way like this, it seems as a jackpot itself. The things I like the most are versatile, just like this dress. It can be worn in summer, whether with sandals, sneakers or high heels. You can wear it in winter also with some pair of boots and thights. I usually choose to wear them for a family celebration or just like a pretty comfy outfit to school.

coat: New Yorker   dress, sweater: H&M   shoes: CCC   scarf: F&F   sunglasses: Reserved   bag: A cup of style 


10 comments

Dominika Makarova

podľa mňa si veľmi pekný oblečená, páči sa mi na tebe, že vieš čo ti svedčí ši už štýlovo, strihovo alebo aj farebne. Si zlatá a peknučká stále to tvrdím. Aa môžem vedieť aké stretnutie blogeriek sa organizovalo? 😀 🙂 🙂 🙂

Dominika Makarová fashion blog

Dominica

Pristane ti to! Ten šál je krásny a šaty tiež. <3
Takéto počasie mám ja celkom rada, úsmev z tváre mi pre to nezmizne. Ale už aj tak by som chcela poriadnu jar.
Je fajn, že si si prázdniny fakt užila, aspoň niekto. Pre mňa boli celkom vyčerpávajúce. Naopak, od stredy minulého týždňa sa mi začalo celkom dosť dobré obdobie, normálne som sa tešila aj do školy. Ale včera prišla spolu s tým jedna zlá správa – nie AŽ taká zlá, ale my to berieme dosť blbo. A celkovo v poslednom období to tak je. Niečo si konečne obľúbim a som za to rada, a ono to zrazu len tak odíde.
DominicaLand

Janka Šipková

pekný outfit 🙂 aj ja mám rada jednoduchý moderný štýl. Ja mám tento týždeň jarné prázdniny, no stále som na autoškole a tak si nič nemôžem plánovať, lebo stále niekde behám.
Jane´s World

Lily of the valley

Ďakujem veľmi pekne!:) Bola to autogramiáda knihy dievčat z A cup of style 🙂

Lily of the valley

Ďakujem, veru, ja tiež:) To mi je ľúto, ale poznám to, nikdy nie je možné, aby bolo dobre dlhšie ako 1 deň, vždy sa to musí vyrovnať nejakým negatívom.

Lily of the valley

Tak to máš pekne nabitý program, ale verím, že si ich aspoň trochu užiješ:)

Mon Khaai

Nádherný článok, aj outfit ♥ Ja by som v pančuchách asi zamrzla 😀

monica

Takéto nálady mávam až pričasto. Je to naozaj ako na hojdačke – raz hore a raz naopak dole. Pri mne je táto hojdačka naozaj veľmi rýchla, pretože sa mi nálady menia stále.
Ale tak to už raz je. 🙂 Možno je to naozaj pre to počasie, ktoré sa dúfam už konečne zlepší aspoň trochu.
Tie fotky sú veľmi veľmi krásne a aj outfit ♥

Alex B

Veľmi ti to pristane 🙂

Leave a reply