Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Fashion inspiration l.

Krásnu nedeľu želám! Ani si neviete predstaviť, ako veľmi som sa tešila na tento článok.Už asi mesiac som ho plánovala, no nie a nie sa k nemu dostať. Spočiatku som chcela písať o mojich naj naj naj obľúbenejších blogerkách, pri ktorých mi až podskočí srdce, keď vidím, že pridali nový článok (čo v podstate aj sú!), no nakoniec z toho vzišiel názov „moja fashion inspiration, “ ktorá sa dá považovať taktiež za moju srdcovku.

Neviem, akú máte predstavu o mne, že čo sa mi páči a čo zasa nie.  Ono, mne sa páči mnoho štýlov, no v poslednej dobe je mi najbližší tento, a ani neviem ako ho nazvať. Je minimalistický no zároveň neskutočne originálny a pútavý. Ja mám síce veľmi rada farby a vzory a takú inú módnu kreativitu, avšak, verím že raz prídem do štádia, kedy moje outfity budú vyzerať presne takto!♥♥Držte palce!
I hope you have beautiful Sunday! You can’t even imagine how excited I was about this article. I have been plannig it for a month, but I haven’t had enough time, until now. At the beginning I wanted to write about my favourite bloggers, the ones I absolutely admire, but I ended up writing about my fashion inspiration, which can be also considered as „my thing.“

I don’t really know what opinion you have of me. What you like and on the other hand what you don’t like. Like, there are many styles I consider pretty. However, this one has been the closest one to my heart recently and I don’t even really know what to call it like. It’s minimalistic but at the same time original and eye-catching. Otherwise I like colours and patterns but I hope that one day I will be dressed as them!♥♥ Fingers crossed!

-xoxo Lily
ASK     BLOGLOVIN     FACEBOOK     INSTAGRAM

11 comments

Diana P

Všetky okrem druhej poznám a odoberám! Myslím, že aj ja som stalker, čo sa týka blogu ;D Taktiež mám rada minimalizmus, no v poslednej dobe ma začali baviť aj experimenty so vzormi, lebo nie všetky čiernobiele outfity dokážu zaujať hneď! Niekedy mi prišlo nefér, že si nejaká známa pekná baba oblečie čierne tričko a rifle a každý hovorí aký má úžasný štýl len preto, že ich zaujala tvárou alebo vlasmi a keď to urobím ja, tak sa mám ísť zakopať, lebo je to obyčajné a nemá to nič spoločné s módou a prečo nosím čiernu a bla bla bla. No v poslednej dobe som si uvedomila, že musím byť originálna, aby som zaujala. Nuž na Slovensku so študentským rozpočtom to nie je sranda, ale snažím sa a snáď sa budem aj zlepšovať.

Kateřina Rodová

Můj šálek kávy to zrovna není, ale prošla jsem si jejich blogy a našla jsem i něco, co mi je blíž. 🙂 Já se vůbec nemůžu najít se svým vlastním stylem oblékání, takže se každá inspirace hodí. 🙂
KattyLife

Sofie futó

Sleduju všechny! Moc pěkně provedený článek.

Johanka

Jojo, všechny to jsou holky šikovné, taky je mi jejich styl blízký, hlavně Adély z heelsinsprague, na druhou stranu taky inklinuju k takovému tomu boho stylu, jen mi přijde, že mi víc jde ten nejjednodušší :D.

Dominica

Píšem už druhýkrát, keďže som si ten predošlý komentár nejako vymazala 😀
Niektoré z týchto blogeriek sledujem, iné som si akurát pridala. Takejto módnej inšpirácie nie je niekdy dosť. A to aj preto, lebo tiež patrím k ľuďom, ktorí sa nedokážu zaradiť k nejakej štýlovej vrstve – páči sa mi minimalizmus, no milujem kombinovanie rôznych farieb. Páčia sa mi jednoduché minimalistické doplnky, no rada na seba navešám veľké náhrdelníky či náramky, ako keby som išla na nejaký festival ako dievča vystrihnuté z tumblr. Krásny článok a rozhodne sa teším na ďalšie módne inšpirácie ♥
DominicaLand

bee.

Žiadnu z týchto blogeriek nesledujem nejako veľmi pravidelne (že si každý deň presne o 18:32 otvorím blog Red Poppy Stories a sedemnásť minút a osem sekúnd ho študujem a čítam) a radšej na takéto blogy chodievam občas – rada sledujem, ako sa zmenili za dajme tomu týždeň, niekedy až mesiac; takto strávim na blogu aj polhodinu, ale keď už z neho odchádzam, cítim sa plná inšpirácie – takže pre mňa jednoznačne dva v jednom, keďže som ich kvalitne postalkovala a zároveň mi ide puknúť hlava od nápadov 😀

Lily of the valley

No síce toto pôsobí minimalisticky, i tak je to pre mňa akýsi experiment, pretože napríklad tie layer on layer alebo všelijaké zaujímavejšie, či také tie "second handové" kúsky, po ktorých by mi nikdy nenapadlo siahnuť, sú pre mňa samé o sebe nezvyčajné.

Veru, toto ja hovorím stále, že si pokojne môžem na seba obliecť to isté ako nejaká modelka, no pri mne by povedali, že je to prepadák. Každému svedčí niečo iné.

Presne! Aj ja som si povedala, že musím vykročiť s mojej komfortnej zóny typu rifle a teplý sveter a naopak nebáť sa ukázať, že čosi sa skrýva aj vo mne:)

Lily of the valley

Spočiatku mi tento štýl pripadal hrozný. Ako z inej planéty a tiež sa mi páči všetko možné a aj nemožné, čo si ľudia na seba oblečú, nemám v tomto smere klapky na očiach, pretože v mojich očiach móda nemá hraníc, no toto sa mi v poslednej dobe nejakým spôsobom páči viac, než to ostatné. 🙂

Súhlasím! Nájsť sám seba je veľmi ťažké, aj keď je podľa mňa pre človeka plus, keď sa vie obliecť na mnoho spôsobov. Avšak tiež sa mi páči, keď vidíš niečo a povieš si to je celý on, toto je jeho štýl a vďaka tomu je originálnym:))

Lily of the valley

Áno, áno, aj mne sa boho veľmi páči, no medzi československými blogerkami som ho ešte nezazrela.

Lily of the valley

Presne, presne, úplne súhlasím, tiež som tak niekde medzi:) Ďakujem krásne!

Lily of the valley

No veď to ani ja, niektoré z nich sledujem naozaj iba veľmi krátku dobu, no už za tých pár dní mi prirástli k srdcu a keďže teraz inklinujem k takémuto štýlu, tak ma zaujímajú. Naopak práve Red Poppy poznám od jej začiatkov alebo Králika už sledujem vyše roka:)

Leave a reply