Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

My shoe collection

Síce ma skoro všetci poznajú ako veľmi organizovaného a dopredu mysliaceho človeka, time management sa so mnou očividne nekamaráti. A tak sa vám ozývam po pár dňoch takmer týždni a to aj tak na poslednú chvíľu, no štatistiky ma presvedčili, že je čas sa z mojej absencie vrátiť späť.

Neviem už ani ako (ale tipujem, že v sprche, pretože tam mi vždy skrsne nejaký nápad), no prišla som na novú formu článkov a to práve z mojej obľúbenej módnej oblasti. Bude o oblečení, čo všetko sa skrýva v mojej skrini a možno nejaké inšpirácie, ako vytvárať outfity a podobne, tak verím, že sa vám to zapáči.
 Rozhodla som sa začať topánkami, pretože som si zistila, že sa mi ich za posledný rok nazbieralo tak strašne veľa, že ani neviem ako sa zrazu ocitlo 23 párov topánok v mojom botníku. Avšak uvedomila som si, že sa stali mojou novou obsesiou a potrebujem mať z každého druhu aspoň jedny. Samozrejme nie sú tu ešte všetky, pretože tie zimušné (ktorých je 8) som tu nezahrnula, kvôli tomu, že už som ich po tých 6 mesiacoch nechcela ani len vidieť. Myslím si, že som ešte s ich počtom na tom celkom dobre, pretože už som videla oveľa väčšie extrémy, no celkom ma prekvapilo koľko ich je, keď som ich rozložila v izbe. 😀

green heels: CCC   powder pink heels: Sammydress   whithe heels: Chinese shop

Black&White: Converse   with dots: Roxy   all white: H&M 

purple slip-ons: Chinese shop   blue slip-ons: H&M   powder pink slip-ons: F&F

first&third flip flops: Roxy   second flip flops: Gate 

White sandals: CCC   blue sandals: F&F

pink trainers: Nike   black trainers: New Balance

3 coloured oxford shoes: Sammydress   black oxford shoes: Baťa

black sandals on platform: H&M   powder pink heeled sandals: F&F

black flat shoes: CCC   metallic flat shoes: Mohito

xoxo Lily

ASK     BLOGLOVIN     FACEBOOK     INSTAGRAM

11 comments

Diana P

Wow, ja by som asi čosi také nemohla urobiť lebo asi jedna osmina môjho botníka sú rozbité tenisky z číňana a tri štvrtiny sú mamine topánky a dokopy vlastním žalostne málo párov, prakticky každú sezónu striedam dve páry – elegantné a "casual". Mne sa najviac páčia tie ružové opätky (sú rozkošné) a taktiež tie čistobiele botasky z H&M, ktoré som mala na tebe možnosť vidieť a vyzerali úžasne! A tie sandále z F&F som chcela tiež, aj boli v zľave, no bohužiaľ mám príliš úzku nohu a polovica chodidla sa mi skĺzla dole (nuž, ja musím kupovať topánky aj týždeň kým nájdem také, ktoré mi sadnú na nohy).

Sofie futó

Mně se líbí ty páskové lodičky z čínského obchodu a New balance!! Jinak já mám bot.. strašně málo, protože jsem třídila šatník a z poloviny jsem vyrostla… Moc hezký styl bot, dokážu si představit ve všech i sebe, haha.

Kitti.

Waaau máš ich celkom dosť! Teda o dosť viac ako ja 😀 Ja si zas nepotrpím moc na to, aby som mala tak veľa topánok, ale je to super ich vidieť takto keď ich je tak vela 😀

Lily of the valley

No tie zvyšné, rozbité som tu ani ja nedala:D. Ó áno! Tie biele tenisky z hámka sú mojimi favoritmi v posledných týždňoch! A ďakujem!♥

Lily of the valley

Jeej ďakujem krásne, som rada, že sa ti páčia! No veď to, že mne už noha nerastie asi 6 rokov, práve preto sa mi ich toľko nazbieralo, niektoré mám už aj 7 rokov!

Lily of the valley

Ale veď ani ja, to je to, že ani neviem, ako sa mi zrazu toľko topánok objavilo v skrini:D

Minau

Moc hezká sbírka, nejvíc se mi líbí bílé a šedé tenisky!

Jde o Cestu

Mě kamarádi říkají, že jsem blázen, když vidí kolik mám bot. Ale teda na tebe nemám! Ty sandálky bílý i černý se mi moc líbí:-)
http://www.jdeocestu.blogspot.cz

bee.

V prvom rade – som rada, že nie som sama, ktorej vždy najlepšie témy na články napadnú v sprche 😀
Musela som sa hneď v úvode článku pozastaviť – koľko topánok mám ja? Takmer tridsať párov asi nie, keďže v poslednej dobe som dala preč dosť topánok, ktoré sa mi už akosi… nepáčili (modro-biele tenisky už asi nikdy v živote neobujem, let's be real), ale zase troje to určite nebudú 😀

Trojfarebné oxfordky sú krásne ❤ Ale celkovo sa mi tvoja collection veľmi páči (a vedela by som si vybrať 😀 a nie len jedny :D)
BEELIEVIN

Lily of the valley

Haha, no super 😀 Aj ja ich mám rada:)

Leave a reply