Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Pink trees

Dlho som váhala, či mám túto sukňu nosiť, aj počas bežných dni, či je v poriadku si obliecť taký elegantný kúsok do školy. Moji kamaráti ma presviedčali, že práve ja som jediným človekom, ktorého ho to trápi, ale buďme k sebe úprimní naša spoločnosť nie je zvyknutá na takýto módny výstrelok. Ale riskla som to a som veeľmi šťastná, že som tak urobila.

Spočiatku som sa bála, že sa nebudem cítim v takejto fancy sukni pohodlne a ešte k tomu som k nej nezvolila lodičky, ako by to urobila ozajstná dáma, ale vybrala som si tenisky. Myslela som si, že budem celý deň nervózna a nebudem sa cítiť vo svojej koži, no ostala som prekvapená, ako skvelo mi bolo v tejto nezvyčajnej kombinácií.

Od kedy som si založila blog, snívala som o tom, že budem mať fotky s týmito stromami. Neviem vám ani len opísať ako neskutočne milujem toto ročné obdobie a všetky kvety navôkol. Priam sa roztápam, keď ich vidím a len ochkám a achkám. Vtedy mám pocit, že na svete neexistuje lepšie miesto a každý jeden človek je naozaj milým a dobrým, tak ako je. To všetko robí moje srdce lepším a aj napriek tomu, že mám toho strašne veľa na práci a hrozne málo spánku, usmievam sa a snažím sa užiť si toto všetko najviac, ako sa len dá.♥
P.s.: OMG ďakujem vám veľmi pekne, za likovanie tejto fotky. Bola som strašne prekvapená, koľko z vás ju liklo!

I was cosidering whether I should wear this skirt during normal days, if it’s okay to wear such an elegant skirt to school. My friends were persuading me that I am the only person who actually cares, but let’s be honest, our Slovak society isn’t accustumed to this kind of fad. However, I took the risk and I am soo happy that I made it.
At the begining I was aware that I wouldn’t feel comfortable in this fancy skirt and more over I didn’t choose high heels as proper lady but I overcame myself and chose sneakers, I was thinking that I’ll be nervous whole day and I’ll be feeling under the weather but I was suprised how good I felt in this unusual combination.
Since I created my blog I have been dreaming about pictures with these trees. I can’t even express how much I love this season and all those flowery things, I am melting when I see them. I feel like there is no better place in the world and that every human being is truly kind and good as he is. All of this makes my heart good and besides I have so many things to do and I have a lack of sleep, I am smiling and I am trying to make the best out of it. 
P.s.: OMG thank you so much for liking this picture: I was overwhelmed that so many of you liked it!
t-shirt: Reserved   jean jacket: F&F   shoes: H&M   bag: A cup of style


-xoxo Lily
ASK     BLOGLOVIN     FACEBOOK     INSTAGRAM

17 comments

Ľúbezná

Nádherné fotky, perfektné prostredie a skvelý outfit! 🙂 A sukňa je určite super aj na bežné nosenie. 🙂

Another Dominika

Sukně je dokonalá! 🙂 Já takovou mít, tak ji s klidným svědomím nosím i na běřný den a jedině s teniskama 😉

Zve Tě na mojí giveaway!
Giveaway

Another Dominika

Kitti.

Tá sukňa je úplne super a páči sa mi v kombinácii aj s takýmito topánkami! 🙂 A tie stromyy achh! U nás v meste ledva nájdem takýto jeden strom a nie to ešte celý ich zástup!

Nastya Deutsch

I love your blog!
Do you want to support each other's blog by following each other?:) Please let me know if you do so I can follow you right back x

xoxo, Nastya

MY BLOG NASTYA DEUTSCH
INSTAGRAM

monica

Tá sukňa je jedným slovom prekrásna a určite by si sa nemala báť nosiť ju do školy alebo len tak na bežný deň. Úžasne vyzerá s teniskami a aj s tou riflovou bundou! ♥ To prostredie je krásne, aj ja milujem toto ročné obdobie hlavne pre tú prírodu, tá je dokonalá. A hlavne tie stromy!

bee.

Ja fakt nerozumiem, prečo sa bojíš ju nosiť – veď ja by som ju mala každý deň ❤ Je prekrásna ❤ A skombinovaná s denim jacket a jednoduchými teniskami vyzerá úžasne ❤
BEELIEVIN

Johanka

Je dobře, že strach a nejistota nezvítězily, protože ta sukně ti moc sekne ;)! A máš pravdu, rozkvětlé stromy jsou krásné a dělají úžasné pozadí na fotkách :D♥.

Lily of the valley

Ďakujeeem♥

Lily of the valley

Tak ja som veeľmi rada, že aspoň na jar to u nás vyzerá naozaj kúzelne:) A ďakujem♥

Lily of the valley

Jej, ďakujem veľmi pekne za tak krásny komentár♥

Lily of the valley

Nebojím, len som mala chvíľu obavy:) Ďakujem pekne!

Dominica

Táto sukňa je nádherná a tebe veľmi pristane! Okrem toho si ju nádherne skombinovala. Je to divné, no aj ja sa práve v takýchto veciach cítim omnoho lepšie ako len v nejakom tričku a rifliach ♥
DominicaLand

Paige Douglas

Prešov ♥ nádherné stromy, ešte krajšia ty *_* Krásne zladený outfit (tebe vždy všetko tak dokonale pristane :O)

Diana P

Tá sukňa je nádherná, ja som sa už dávno prestala trápiť tým, čo si ľudia pomyslia a vo veľkej časti mi v tom pomohol aj blog. Mne sa táto sukňa páči sj s kombináciou tenisiek a denimovej bundy, nádhera! Milujem jar asi tak veľmi ako ty a ani nevieš, ako strašne ma mrzí, že sa mi nepodarilo ani tento rok sa s nimi vyfotiť. Som strašná a teraz k tomu ešte prší a myslím, že už všetky lupene opadali.

Leave a reply