Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Nature

Síce nie som ten typ človeka, ktorý miluje prírodu, i keď sa v nej rada strácam, dlhé prechádzky, západy slnka, nádherné kvety, slnko, i dážď, hory, či more sú mojimi obľúbenými, no nie je to taká tá plnohodnotná vášeň a láska. Avšak čím som staršia, vážim si ju každým dňom o niečo viac, všímam si viac detailov a užívam si spoločné chvíle s ňou. Šum vody, či ticho v lese, pokojné víkendy strávené s knihou v ruke na hojdacej sieti, vyhrievanie sa na slnku, ranná rosa, cikády alebo večerné štebotanie vtákov, to všetko mi vie vždy vykúzliť úsmev na tvári. Práve vďaka prírode sa viem uvoľniť, opustiť okolitý svet a prestať sa obávať toho, čo mi ďalšie dni prinesú. Sama sa ňou obklopujem čo raz viac, kaktusy mi v izbe pribúdajú a pribúdajú, kanárik mi robí program denno denne a aj v šatníku sa objavujú kvety, či zvery častejšie. A tak, sa postupne cítim viac a viac v rovnováhe nie len s okolitým svetom, ale aj sama so sebou. 

t-shirt: Shein    jumpsuit: H&M   shoes: Mohito  bag: F&F  earings, sunglasses: Bižutéria Lilly   lipstick: Astor by Heidi – Bubbly 007


-xoxo Lily 

ASK     BLOGLOVIN     FACEBOOK     INSTAGRAM

11 comments

Diana P

Krásna ♥ Tie okuliare sú perfektné a celkovo ti to veľmi pristane! Prírodu si treba vážiť a hlavne všímať. Ja zbožňujem jar najmä preto, lebo môžem pozorovať ako sa prebúdza. Keď po niekoľkých mesiacoch počujem ten radostný štebot vtákov, to ma teda vždy dostane.

Dominica

Prvá fotka je úplne krásna ♥ Veľmi ti to pristane, ani neviem, čo sa mi ako jednotlivý kúsok páči najviac.
To je ďalšia vec, ktorú máme spoločnú – sama sa vyhlasujem za človeka, ktorý jednoducho patrí do mesta – mám rada taký ruch hneď os rána, nedokázala by som bývať niekde na samotke pri lese, no aj tak rada chodím do prírody a vážim si ju. Okrem toho v lete je príjemné ísť sa schladiť do lesa, kde je až niekedy úplne studený vzduch ♥
DominicaLand

Jane Hepburn

to je krása! ty si krásna a vtáčiky na tope tiež. (moja slovná zásoba, ako vidím, je veľmi bohatá 😀 .. )
A ja si tiež oveľa viac vážim prírodu, čím som staršia. Veľmi rada chodím teraz na prechádzky a ešte keď svieti konečne slnko, to je super pocit! 🙂

Daniela P

Super outfit (: tiež rada chodím na prechádzky, sledujem západy slnka (:

Daniela

Blanka Husárová

veľmi vydarený outfit 🙂

Lily of the valley

Ďakujem♥ Presne práve preto som napísala tento článok! Každý večer, keď mám otvorené okno, tak počujem ako vtáci konečne spievajú a to mi pripadá neskutočne krásne:))

Lily of the valley

Ďaku♥

Lily of the valley

Haha, to nič, ďakujeem:) Presne tak, vďaka slnku si to užívam omnoho viac!

Lily of the valley

Ďakujem krásne! Tak ja zase neviem či úplne človek z mesta, pretože bývam v malom meste, ktoré je skôr považované za dedinu a to mi vyhovuje neskutočne, neviem si predstaviť, že by som nebývala v dome a nebola obklopená záhradou. Ale samotka iste nie.

Johanka

Jsi dokonalá! Možná mě tam trochu ruší to psaníčko, ta žlutá mi tam mco nezapadá, ale je dost možný, že v reálu to vypadalo úplně jinak ;). Každopádně, kombinace jako taková se mi extra líbí, mám slabost pro overaly ♥ :D.
A postoj k přírodě mám podobný – sice jsem se narodila na vesnici, ale město miluju. Z města se totiž krásně utíká ven :).

Ľúbezná

Perfektný outfit! 🙂 A myslím, že s tou prírodou to máme tak nejak rovnako 🙂

Leave a reply