Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Spring haul

Práve teraz je to ročné obdobie, kedy lietam po obchodoch a moje očí upúta snáď všetko. Obdobie, kedy sa mi každý jeden trend páči a obdobie, kedy musím našťastie šetriť na prázdninové cesty, inak by už boli všetky peniaze stratené v kusoch látok. Tak či onak, zopár veci sa mi za posledné mesiace nazbierali a tak som sa rozhodla, že urobím haul na blogu.

Ako som už spomínala, momentálne mi oči svietia pri baby blue, ružovej, či sivej, bielej alebo čiernej farbe. Najviac sa mi páčia off sholuder blúzky, také tie festivalové pohodové kúsky, culottes (ktoré už sú na ceste) i šaty a sukne. Takže z oblečenia tu je všetko v jednom. 

scarf: Bižutéria Lilly   turtleneck: F&F (3€)
black off-shoulder blouse: Secondhand (3€)
white off-shoulder blouse: H&M (15€-tuto)
dress: from Poland 
denim dress: H&M (30€- tuto)
shorts: H&M (20€)

watches: DKNY   choker: Bižutéria Lilly 


Z doplnkov mám tieto 3 najnovšie prírastky. Hodinky som dostala na moje 18-mnástiny. Mám z nich obrovskú radosť, keďže som doposiaľ mala skôr masívnejšie, so všelijakými kamienkami a presne takéto jednoduché, na celý život mi zapadli do mojej zbierky. 
Od kedy mám doma choker, od vtedy ho nosím vkuse. Mi-lu-jem ho! No a napokon čierny náhrdelník so zlatým detailom bol pripojený k ružovým šatám, ktoré sú vyššie a myslím si, že takýchto nie je nikdy dosť. 

Čo sa kozmetiky týka, tak som tento krát siahla po novom make-upe od Dermacolu. Je naozaj prebúdzujúci, no krytie nie je nejako extra vysoké, i keď si myslím, že teraz na leto je ideálnym! 

Tento šampón je ten najlepší, aký som kedy mala. Neobsahuje parabény a je BIO. Predtým som používala Aussie, ktorý mi vlasy vysušoval, potom od Alverde, z toho mi zase rýchlo mastneli a v poslednej dobe som prešla na klasický žihľavový, z ktorého vyzerala moja hlava, ako keby na ňu čerstvo napadal sneh. Mne síce nevypadávajú vlasy, na to je tento šampón určený, ale vlasy mi vydržia 3-4 dni v pohode a vyzerajú zdravo. Aaaa pudrovo ružová kefka nesmie chýbať. :DD


-xoxo Lily 

ASK     BLOGLOVIN     FACEBOOK     INSTAGRAM

7 comments

Dominica

Je mi na zaplakanie, keď vidím tie veci. Najmä tie šaty a tú bielu blúzku… No nádhera!♥ Akurát sa snažím obchodom poriadne veľkým oblúkom vyhýbať, lebo by sa mi páčilo tak veľa vecí, že na to ani len nechcem myslieť. Tiež si potrebujem nechávať peniaze na prázdniny a na také väčšie veci, ktoré si chcem kúpiť.
DominicaLand

Diana P

Všetko je tak krásne! Najviac sa mi páči asi ten top z H&M, normálne si ho na tebe viem predstaviť ♥ A taktiež tie šaty! Rolák mám ten istý, len inej farby a príjemne sa nosí. Už sa neviem dočkať na outfity s týmito kúskami!

bee.

Tie šaty ❤❤❤❤ Sú prekrásne, rovnako aj blúzky a šortky z H&M ❤❤❤
Ja teraz šetrím, koľko sa dá, aby som potom mohla "rozhadzovať", keď ma – fingers crossed – vezmú na vysokú 😀 Ale teraz mám hneď chuť obehnúť nejaké obchody 😀
BEELIEVIN

Ľúbezná

Tá biela blúzka je najviac nádherná! Ach, chcem ju a hneď! Krásny letný kúsok :), ale ani ostatné kúsky vôbec nie sú na zahodenie :).

Minau

Moc hezké úlovky! Ty šatičky jsou roztomilé!

Leave a reply