Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Úsmev nie je žiadna šifra

Občas sme tak zahľadený do všetkých problémov, že si absolútne neuvedomujeme, aký obrovský dar máme. Úsmev. V tejto dobe, je tak málo ľudí, ktorí sa usmievajú. Naozaj, keď idem po ulici zriedkavo vidím človeka, ktorý by mal na tvári spokojný prirodzený úsmev. Skôr sú to zamyslené, či zúfalé pocity, ktoré sa im odrážajú v očiach. A to je teda veľká škoda. 


Ja nemám deň, kedy by som sa neusmiala aspoň raz. I keď mám zlú náladu, tak ma buď rozosmejú spolužiaci alebo sa aspoň pousmejem nad akoukoľvek maličkosťou. Najhoršie je, že sa ani neviem dlho hnevať, hneď sa začnem smiať alebo rodičia už dobre vedia, že keď klamem tak sa uškŕňam. 

A čo to vlastne úsmev je? Je to výraz tváre prejavujúci sa charakteristickým pohybom svalov okolo úst, ktorým vyjadrujeme obyč. radosť, príjemnú náladu, prípadne iróniu. Úsmev má veľkú moc, kedykoľvek zlepší druhým deň a mne osobne dodáva energiu. Je to tak trochu dôkaz, že ľudia majú v sebe ozaj dobro a nie sú len chladný, ale zaujímajú sa aj o druhých. Mne ho najviac vie vyčariť úspech, hlavne keď na niečom driem a potom to dopadne dobre alebo keď ma niekto pochváli.

A čo vy? Čo vás robí usmievavými? 

dress: from Poland   bag: C&A   shoes: Sammydress


-xoxo Lily 

ASK     BLOGLOVIN     FACEBOOK     INSTAGRAM

18 comments

Dominica

Mňa robí usmievavou tých 50 vecí, ktoré boli buď v článku o smiechu alebo o šťastí. A mnoho ďalších vecí. Ale tiež mám rada, keď sa ľudia usmievajú a keď sa usmievam aj ja. Akurát, čo som to čítala, tak som si spomenula na to, ako som bratovi niekedy hovorila, že do večera sa s ním nebudem rozprávať, no už o minútu sme sa spolu smiali. 🙂
Vychvaľovať všetky kúsky oblečenia by bolo nadlho. Takže krásny outfit ♥
DominicaLand

Jane Hepburn

krásny outfit a tie šaty sú skvelé! 🙂
a ja sa rovnako usmievam každý deň, aj keď ma niečo trápi. vždy je tam niečo alebo niekto, kto ma dokáže aspoň troška rozosmiať, i napriek zlej nálade. je mi ľúto tých, ktorí nemajú ani jeden jediný dôvod na úsmev.

Ľúbezná

Ja sa smejem a usmievam skoro stále, všetci mi hovoria, ze som taký smejko, aj keď viem mať niekedy horšiu náladu :).
Krásne šaty, fotky, všetko! <3

monica

Nádherné fotky, ako vždy ♥ ♥
Mňa tiež stále teší, keď vidím na ulici človeka, ktorý sa usmieva. Niekomu to možno príde čudné, len tak sa usmievať sám pre seba, ale mne sa to páči, pretože potom premýšľam o tom, prečo sa ten človek asi usmieva. Možno stretol niekoho, koho má rád alebo sa mu jednoducho niečo podarilo. A keď vidím takých ľudí, musím sa usmiať aj ja. Ja sa už od malička stále usmievam a mamka stále zvykla hovoriť, že keď som bola maličká a ráno som vstala, hneď som sa usmievala. Úsmev je proste liek na všetko. 🙂

Paige Douglas

Pekne napísané. Úsmev je taký liek na dušu a veľmi pomôže. Mňa rozosmejú hlavne moje kamarátky a som za nich neskutočne rada, pretože bez nich by som bola stále smutná ♥ A teraz k tebe. Krásne zladený outfit, farby proste wow a tvoj úsmev…. proste dokonalosť. Je vidieť z tvojich fotiek, že z teba vyžaruje taká pozitívna energia 🙂

Diana P

Úsmev je nákazlivý! Občas mám dni, kedy sa nerada usmievam, ale vždy je tu niekto, kto mi vyčarí úsmev na tvári a ja som za to veľmi vďačná. Tebe úsmev veľmi pristane, tak ako každému a tie šaty sú dokonalé ♥

Johanka

Jsem ten typ člověka, který, když se nesměje a je třeba nemluvný, tak se ho ptají, co se děje :D. Holt se dokážu rozesmát fakt při všem a popravdě smíchem reaguji na všechno…četla jsem, že smích funguje i jako obranná reakce třeba na něčí smrt a z vlastní zkušenosti to mohu potvrdit – ale to jsem se dostala někam úplně jinam :D.
Faktem je, že smích JE nakažlivý a rozhodně dokáže zlepšit den. A ty máš úsměv strašně krásný a nakažlivý, hodil by se mi do nějakých škaredých dnů:D!

Liana Janeková

No tak to máme rovnako:D Ďakujem veľmi!♥

Liana Janeková

Ďaku!♥ Súhlasím, viem, že nie každý deň, je plný radosti, všetci máme zlé dni, ale ozaj mi je ľúto tých, ktorí chodia večne zamračení a smutní.

Liana Janeková

To všetci občas máme! Ďakujem krásne♥

Liana Janeková

Preeeesne, úplne súhlasím, mňa až fascinuje, keď idem napríklad v autobuse a niekto má neutrálny výraz tváre s úsmevom, niektorí pôsobia smutne, unavene, ale ak sa niekto usmieva len tak, je to úžasné:)

Liana Janeková

Aj mňa vždy rozosmejú priatelia!:) Oooooooo ďakujem!!! Teraz mám úsmev na tvári, vďaka tebe♥

Liana Janeková

To aj mňa!! Akonáhle ráno vojdem do triedy a som zamračená, tak za mnou chodia všetci čo mi je:D Ďakujem veľmi pekne:)

bee.

V prvom rade – tie šaty sú priam neskutočné ❤❤❤ Nesmierne ti to pristane ❤
Keď sa pozriem okolo seba, tak ani sama neviem, čím som si zaslúžila takých úžasných ľudí ❤ A to mi tak krásne pripomenuli aj na včerajšom pikniku, lebo ako sme tak sedeli všetci na deke pod slnkom, hrali karty, jedli maškrty a vychutnávali si ako občasný chladný vánok, tak hlavne to, že sme pekne všetci spolu, tak som sa neustále usmievala ❤ Skutočne veľa k šťastiu netreba ❤❤❤
BEELIEVIN

Saja Frey

Mňa robia šťastnou najmä moji kamaráti, priateľ, psík a samozrejme, rôzne maličkosti:) Veľmi pekný outfit, taška sa mi veľmi páči:)

Saja Frey blog

Leave a reply