Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

EOTSY: hair & make-up

Hola chicos! Momentálne som nabitá energiou, keďže zajtra odchádzam, no ešte stále ma čakajú povinnosti ako napríklad tento článok. Pred rokom som s vami zdieľala video GRWM (get ready with me) na koniec školského roka, no tento krát to budú príspevky, keďže nemám nejako čas sa dostať ku videám. Bude to rozdelené na 2 časti, prvú beauty stránku a druhú outfitovú. Verím, že sa vám to bude páčiť.:)
Make-up začínam vždy krémom, ktorý mi pokožku poriadne hydratuje a minule som čítala, že by ste ho mali nechať minimálne 10 minút „pôsobiť“ pred použitím make-upu, pretože potom dlhšie vydrží. Za ten čas si väčšinou poposteľám, vyvetrám, zbalím si veci a podobne. Neskôr nanesiem make-up, korektor a použijem lícenku. To zafixujem sprejom a opäť počkám, kým sa vstrebe. Potom si upravím obočie, dám si špirálu a teraz, počas leta používam aj highlighter (tento krát som cheatovala a namiesto klasického som zvolila strieborný tieň na oči, no dodá tomu veľmi pekný odlesk), nech je to celé rozjasnené. Nepáči sa mi keď si dávam očné tiene, pripadám si príliš staro a do horúcich letných dní sa podľa mňa hodí najviac prirodzený make-up so štipkou farieb, nech je to veselé a letné. Poslednú bodku dodám liplinerom a rúžom. 

soft cream: Nivea baby   make-up: Dermacol wake&make up   cover cream: Janssen   prime & set makeup spray: Victoria’s secret   eyebrow stylist set: Essence   mascara: Maxfactor   glossy shadow: Miss sporty (200 earl grey cupcake, 180 gold almond)   lipliner: She (002)   lipstick: Heidi by Astor (007)
 
Koniec školského roka pre mňa úprimne nie je až taká špeciálna udalosť, i keď sa snažím byť trošku iná, než zvyčajne, no nejaké strojené účesy sa mi k tomu nehodia. Ja som si vyžehlila vlasy, zaplietla zaberaný vrkoč a potom som od ucha pokračovala klasickým, zvyšné vlasy som žehličkou jemne  natočila a celé to zafixovala lakom na vlasy. 
straightening heat spray: L’oréal Paris   flex hairspray: Taft   straigtener: Remington 
 
SONY DSC
Ja osobne sa takto cítim najlepšie, nemyslím si, že mi tiene pasujú a naozaj keď je vonku horúco, tak sa tak či onak, to celé rozlieva a keď si potom ešte idete sadnúť niekde so spolužiakmi, tak je to také najspontánnejšie a najadekvátnejšie. Čo si o tom myslíte vy? 

-xoxo Lily 

ASK     BLOGLOVIN     FACEBOOK     INSTAGRAM

7 comments

Sofie futó

Krásný make-up, prostě perfektní příspěvek jako vždy!

Dominica

Práve o tom som rozmýšľala, čo si mám dať na koniec roka. Ako celkovo sa vôbec nemaľujem, len si dám špirálu – mám to šťastie, že mám celkom hladkú (?) pleť. No proste (zatiaľ) bez nejakých väčších nedokonalostí. Rozmýľala som, že by som to napr. oživila rúžom, popr. teraz niekedy by som sa len obliekla do niečoho svetlého a dala si červený rúž – ale je to strašne nepraktické. Toto tvoje líčenie sa mi páči. Aj úšes. Práve nad takýmto nejakým vrkočom som už rozmýšľala, ale mám na to krátke vlasy. No možno sa toto bude dať spraviť. ♥
DominicaLand

Caroline T.

I keď outfit, ktorý si dám na koniec roka mám už premyslený, o make-upe to vôbec nemôžem povedať. Takže som naozaj veľmi rada, že si sem pridala takúto skvelú inšpiráciu! 🙂 Účes je naozaj skvelý, niečo takéto som chcela vyskúšať už minule, ale nevyšlo to podľa mojich predstáv 😀

Karin Petřeková

super inspirace a co víc si strašně překrásná 🙂

monica

Ten makeup je on point! Aj vlásky máš krásne ♥ Hrozne sa mi páči tá lícenka, pôsobí tak prirodzene 🙂

bee.

Až ľutujem, že svoj "koniec roka" som už mala 😀 Vyzeráš úžasne ♥
BEELIEVIN

Leave a reply