Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

August favourites

Tak ťažko sa mi začínajú niektoré články. Pri týchto favoritoch za mesiac mám pocit, ako keby mi život pretekal pomedzi prsty. Presne si pamätám, keď som písala pred mesiacom o tých predošlých a to, že od vtedy zbehlo 31 dní, je pre mňa neuveriteľné. Na začiatku mesiaca nadobudnete pocit, že máte pred sebou nové veci, dobrodružstvá kopec času a potom príde realita, pričom vám pripadá akoby tie 4 týždne netrvali 744 hodín, ale tak akurát jednu nano sekundu*. Ešte k tomu si pripadám, že tu nemám ani o akých favoritoch písať, pretože som za ten krátky čas nestihla nič nové objaviť a ak áno, tak som si to nestihla obľúbiť. No nič to, snáď tu dnes zo seba niečo vypotím.:D

* Áno! Prinášam matematiku do článkov, pretože mi už tak veľmi chýýba. Zároveň sa neviem dočkať, ako budem každý utorok vstávať na nultu a o 7 hodine rannej počítať funkcie. Sláva rozvrhu na rok 2016/2017! 

Móda: 

V tejto položke sú mojim jasným favoritom tieto šaty. Bola to láska na prvý, druhý aj tretí pohľad. Cítim sa v nich skvelo, sviežo, pohodlne, farby lahodia môjmu oku a ešte s tými pom ponmi na topánkach sa usmievam od ucha k uchu. Šaty nájdete tuto a článok tu.

Blog:

Počas augusta, som nejako nevenovala extra pozornosť blogom, keďže ja sama som si potrebovala nachvíľu oddýchnuť od toho môjho, no na instagrame už dlhšie sledujem Lucku, ktorá má krásne fotky a ešte krajšie outfity. Zaregistrovala som tiež, že si založila blog, ktorý som úprimne dodnes neotvorila, no musím povedať, že má cit, pre fotky, pre písanie a celý jej blog je také pekné a zároveň pokojné miesto. Odporúčam.


Instagram:
Ej, tak na ňom som objavila toho zas až príliš veľa, tým pádom som sa nevedela rozhodnúť iba pre jedného obľúbenca, preto vám dnes ukážem rovno 3. Síce sa mi veľmi páčia šikovní fotografovia, ktorí majú prekrásne insta galérie, no zároveň pre mňa majú akoby väčšiu hodnotu šikovné dievčence, ktoré nemajú nijaké veľké publikum, fotia si každodenné veci a to robí ich instakilogramy také…pekné. Môžete ich sledovať pod menami @maggie_wallflower, @kris_jur, @danunule.

Film:
Počas leta som si splnila svoje predsavzatie a pozrela všetky filmy, ktoré som chcela. Dokonca som už aj zabudla, ktoré to boli, no asi najväčší zážitok som mala z The Martian, ktorý bol silný, zároveň motivačný, inšpirujúci, obdivujúci, mal super herecké obsadenie a aj celkovo spracovanie, takže za mňa jednotka s hviezdičkou. 

Kniha:
Girl Online. Dostala som ju na Vianoce pred rokom a pol a doteraz som sa k nej nedostala. Vtedy som bola dosť veľká faninka Zoe a tiež jej priateľa Alfieho, takže som si knihu od nej chcela prečítať, no vždy keď som dočítala prvú kapitolu, zavrela som ju, odložila a nechcelo sa mi k nej vracať. Avšak, prekonala som sa a bola som veeeeľmi milo prekvapená, ako to celé nakoniec „vypálilo.“ Dokonca som bola ohromená, aká je to super kniha a to som bola voči nej dosť skeptická. Neviem, ale vo väčšine kníh sa stávajú veci, na ktoré je človek zo života zvyknutý, rozvody, problémy s kamarátkami, klasický job niekde v kancelárií a iné prkotiny, ibaže dej v tejto knihe mi prišiel až originálny, zaujímavý, nečakaný a naozaj to na mňa celé veľmi zapôsobilo. 

Články:
#1 veľmi pekný tumblerovy blog s krásny fotkami
#2 dokonalý článok o minimalisme 
#3 vďaka týmto obrusovým šatám sa zo mňa stal kreatívny človek
#4 a vďaka Domči, sa pozerám na seba úplne inak 
#5 a tento si treba čítať každé ráno, pred kým vstanete z postele 

Najkrajší moment:
Povedala som si, že tu zaradím aj takúto položku, nech si na konci každého mesiaca pripomeniem, že život je krásny a že vždy sa udeje niečo pekné. Počas augusta som sa asi najviac tešila 15.8., keď oslavovala Pežka svoje 17nástiny. Urobila som jej prekvapko a prišla ku nej domov aj s darčekami a potom sme šli do obľúbeného Nica. V ten deň som bola šťastná z jej šťastia a preto to bolo také pekné.♥  


-xoxo Lily 

ASK     BLOGLOVIN     FACEBOOK     INSTAGRAM

7 comments

Sofie futó

Krásné šaty, super tipy na instagramy. Další povedený článek 🙂

Lily Of The Valley

Ďakujem krásne:)

Diana P

Tie šaty sú ozaj rozprávakové ♥ Ďakujem za tip na blog, od prvého momentu som sa doň zamilovala a taktiež niektoré z obľúbených článkov som už čítala! Milujem favourites články, sú vždy plné inšpirácie!

monica

Prekrásne sú tie šaty ♥ Rovnako sa mi veľmi páči, že si pridala svoje obľúbené články, niečo takéto vidím po prvýkrát vo favourites a podľa mňa je to geniálne!

Jane Hepburn

šaty som už na insta obdivovala, rovnako aj celý outfit! úplne božské .
tvoje ig tipy sú vždy skvelé. ale ja už nechcem zvyšovať following číslo pri mojom konte. nieee, nerob mi toto 😀
Martian je skvelý film a kniha je ešte lepšia. a takisto Girl Online sa mi páčila a bola som z nej veľmi milo prekvapená 🙂

Johanka

Marťana chci už strááášně dlouho vidět a furt nic :D, jsem strašná. Šaty se mi taky strašně líbí, spolu s těmi botami tvoří dokonalý letní outfit. A taky díky moc za tip na Lucii Kratochvílovou, to se vždycky hodí, znát nový blog ;).

Viktória Kačmárová

woou tie modré šaty sú prekrásne a tie topánky 🙂 nádhera

Leave a reply