Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

BTS MUST HAVES

Ja viem. Téma back to school je otravná, nepríjemná a ťažko predýchateľná. Pomôcky do školy vídame celý august v televíznych reklamách, youtuberi robia BTS videa už od júla a nikto z nás o tom predsa nechce ani len počuť. Ja sama, mám toho plné zuby, no keď prichádza niečo také, potrebujem sa na to psychicky pripraviť dopredu, pretože nemám rada, ak mi niekto niečo oznámi na poslednú chvíľu. Zároveň som dávnejšie postrehla radu, že si vždy treba nájsť niečo pekné v tom zlom. Práve preto som si bola tento týždeň kúpiť tie najkrajšie zošity, aké som našla a začala sa hrabať vo vodách internetu medzi peračníkmi, taškami, teniskami a všetkým možným, čo k návratu do školy patrí. Napokon som objavila toľko krásnych vecí, až som z toho musela vytvoriť článok. Snáď urobia aj vám aspoň trošku radosť.


T-shirts
t-shirt with stripes  │  plant t-shirt  │  too tired to function  │  I’m fine  │ t-shirt with flamingos

Mojimi must haves sú basic tričká, ktorých nie je nikdy dosť a zároveň sa ich v mojom šatníku nachádza príliš málo. Dajú sa kombinovať ku všetkému a za každých okolností. No a hlavne sú veľmi potrebné pri ranných nestíhačkách, vtedy po nich hneď siaham, takže by mi bolo treba doplniť zásoby.
sp
jumpsuit  │  denim skirt  │  grey skirt  │  culottes  │  jeans

Keďže sedím pol dňa v lavici potrebujem si dať na seba, čo najpohodlnejšie veci, najmä aby ma netlačili. K nim patria nohavice na traky, tie zbožňujem, mom jeans alebo culottes, no v poslednej dobe preferujem viac šaty či sukne a tie musia byť áčkového alebo midi strihu.


Bags
striped backpack  │  black backpack  │  burgundy tote bag  │  pink backpack  │ black tote bag

Neodmysliteľnou súčasťou, sú vyššie spomínané ruksaky, či tašky. Ak si vyberám batoh, musí byť jednoduchý a jednofarebný, aby mi pasoval k viacerým veciam a zároveň aby mal umývateľný povrch, keďže sa váľa dennodenne po zemi. Čo sa týka tašiek. už nedám dopustiť na takzvané tote. Síce je v nich bordeľ, no ľahko tam všetko hodíte a zároveň nájdete.

sweaters
grey cardigan  │  blue jumper  │  grey sweater  │  denim jacket 

Príchod školy pre mňa znamená aj winter is coming a v našej škole to platí dvojnásobne. Stále je mi zima, preto všetky módne kreácie sa ukladajú na zimný spánok a hlavnú úlohu zohrávajú pohodlné, no najmä teplé svetre. Najlepšie sú tie, ktoré môžem fajne vyťahať, rukávy si zhužvať do dlaní a celá sa do nich zamotať.:D


shoes
Converse    slip-on shoes    oxford shoes    black shoes 

Napokon sú to topánky. Pri nich opäť vsádzam na pohodlnosť, takže opätky na mne neuvidíte. Najlepšie sú tenisky- conversky, adidasky, balancky, či nike. Avšak medzi tie trošku módnejšie a už jesenejšie sa zaradzujú milované oxfordky alebo slip-ony.

-xoxo Lily

ASK     BLOGLOVIN     FACEBOOK     INSTAGRAM

5 comments

Sofie futó

Bože, všechny věci jsou krásné! Já jsem psala BTS outfity, a musím říct, že máme podobný vkus! Mám takly ráda boyfrtiend jeans, jsou moc pohodlné. Po mom jeans se koukám strašně dlouho a ne a ne je najít…. Pěkný článek, jako vždy.

Jane Hepburn

oxfordky, áno!
basic tričiek nie je nikdy dosť 😀 a s poslednou vetou o svetroch sa naozaj stotožňujem .

monica

Áno áno basic tričká a teplé svetre! ♥ Veľmi súhlasím s poslednou vetou, nič nie je lepšie ako sa počas hodiny doslova zabaliť do teplého svetríka a nejak prekonať tie nekonečné hodiny v škole. 😀

Lily Of The Valley

🙂 mom jeans je naozaj veľmi málo, ja som tie moje našla v H&Mku ako posledné, dokonca 38čky, pričom ja nosím 34 a sťahujem si ich gumkou alebo opaskom, čo nie je najkrajšie, ale nedám na ne dopustiť:D

ivana xx

Ja viem, že mám týchto vecí doma hrooooozne veľa, ale vždy keď príde nový šk. rok a vidím takéto články hneď by som vyrazila na ďalší nákup a presvedčila som sa, že nič podobné doma nemám a všetko to potrebujem 😀
Ivana xx

Leave a reply