Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Positive mind makes colorful life

What I wear: shirt – H&M  /  shoes – Bershka  /  cap – Gate 
Moje pravidlo, nájsť vo všetkom niečo pekné a pozitívne, opäť zaberá! Tento článok som začala super depresívne a vlastne nie len ten, už od pondelka sa cítim na prd (môžem to tu takto napísať?) dúfam, že áno. Všetka dobrá nálada sa zo mňa vyparila, len čo mi budík zazvonil o 7 a to nehovorím o prvom kroku do triedy. Myslím, že viete o čom hovorím. Potom som tu však začala vypisovať pozitíva, ktoré sú úplne malilinké maličkosti, no vďaka nim som sa začala usmievať, začala som sa tešiť, vlastne zo všetkého. Ani neviem kam tým celým mierim, len som vám chcela povedať, že ak sa budete cítiť pod psa aj vy, vyskúšajte to.:)


-xoxo Lily 

ASK     BLOGLOVIN     FACEBOOK     INSTAGRAM

9 comments

Sofie futó

Krásný outfit!

Veronika Baginová

pozitívne treba myslieť za každých okolností 🙂 aj keď to nie je vždy jednoduché…
inak košelové šaty sú krásne 🙂
MakeUpByVeo

Dominica

Akurát som nebola až v takej super nálade dnes, no po ceste domov som si v hlave začala "písať" zoznam vecí, v ktorých som na seba hrdá, aby som sa trochu rozveselila a zároveň si dodala istotu z toho všetkého, čo som už zvládla a určite toho ešte veľa zvládnem. Potom som prišla domov a zistila, že niekto mi odobral follow na blogu, tak ma to trochu zamrzelo, lebo neviem, či ho to prestalo baviť alebo čo. Ale na druhej strane to nie je až také životne dôležité. Akurát som si pustila staré pesničky, ktoré som počúvala asi ako desaťročná a vôbec som netušila, že sú neslušné, ale nevadilo mi to (a teraz som sa pobavila na rovnako starých ľuďoch, ktorí tam do komentárov píšu, že si to tiež ako deti spievali pred rodičmi a netušili, o čom je text). 🙂 Ale dosť o mne.
Ako som ti včera písala, veľmi veľmi ti to pristane! ♥♥
PS: V noci z nedele na pondelok sa mi snívalo, že sme sa stretli niekde v Bardejove len tak. 🙂
DominicaLand

monica

Bola som (a ešte stále som vlastne) na tom rovnako. V pondelok som vstala do hnusného daždivého rána, všetky predstavy o "ideálnom" outfite na prvý deň školy sa mi rozplynuli a keď som prichádzala do školy a tak si v hlave povedala, že som tu zas, všetko sa vráti späť do normálu a do toho hnusného stereotypu. Celý týždeň som sa nevedela ani len spamätať z toho, že som naspäť v škole a už nás učitelia stihli zavaliť všetkým možným. A už teraz neviem kde mi hlava stojí.
Dúfam, že sa to čoskoro vráti späť do normálu a aj ja budem vedieť nájsť to dobré aj v maličkostiach. 🙂
Prekrásne fotky, si na nich krásna ako vždy ♥

Part of Nicol

Wowky ! Naozaj pekný outfit :)))
partofnicol.blogspot.sk

Kitti.

Ja vždy hovorím, že najväčšia radosť je z maličkostí 🙂
Inak veľmi pekný outfit, tá košeľa sa mi veľmi páči. ♥

Markulka

Krásný outfit! Ať ti ty pozitivní myšlenky vydrží ještě dlouho 🙂

Alexandra Čuchorová

Šaty sú krásne!! A presne tak som s náladou na tom bol aj ja://

SASHA´S LIFE

Leave a reply