Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Saint coffee

Vítam vás všetkých pri dnešnom, už siedmom pokračovaní city guide. Táto rubrika vznikla pred rokom, keď sme navštívili palacinkáreň v Košiciach, kde bol krásny interiér, pričom v tom čase nebolo veľa pekných miest, kam by sa oplatilo ísť. Od vtedy sme začali omnoho viac kávičkovať, či cestovať, objavili sme veľmi veľa miest, obľúbili sme si ich a pravidelne navštevujeme mnoho z nich. 
Saint coffee je úplný nováčik, priam novorodenec. Táto kaviareň sa otvorila pred týždňom a my sme neváhali a šli ju samozrejme hneď omrknúť. Nachádza sa v centre mesta na Svätoplukovej 6, čo máme po ceste do školy, takže asi tam budeme chodiť dosť často. Má príjemný interiér, tak trochu mi pripomína urban bistro, ale má v sebe takého viac útulnejšieho ducha, zatiaľ čo urban bistro je naozaj veľmi moderné a tak trochu industriálne. Tiež, som bola milo prekvapená z menu, ktoré toho ponúka viac než dosť, dokonca aj jedlá sú tam zaujímavé i originálne. Teda, myslím si, že avokádovú nátierku nenájdete len tak v nejakej prešovskej kaviarni. Jedine, čo ma trochu mrzelo, bolo, že pri tých chutných tuniakových, kuracích či čokoládovo banánových kombináciách, podávali biele pečivo.

-xoxo Lily 
ASK     BLOGLOVIN     FACEBOOK     INSTAGRAM

12 comments

Paige Douglas

Jéj, ďalšia zaujímavá kaviareň. Rada pijem kávu (kapučíno je moja srdcovka ♥) a toto miesto si určite pripíšem na zoznam miest, ktoré chcem navštíviť.

(btw: včera som išla po meste a tak pozerám, že niekto taký povedomý ide naproti mne.. a všimla som si, že si to bola ty :O bolo veľmi pekné vidieť ťa naživo a vôbec som netušila, že na teba narazím 🙂 )

Sofie futó

Wau! Vypadá to tam moc pěkně a příjemně.

Kitti.

Keď vidím takéto pekné kaviarne, tak ma vždy mrzí, že u nás v meste žiadne takéto pekné kaviarne nie sú 🙁

Lily Of The Valley

Určite ho navštív, je tam veľmi pekne! 🙂

Tak to si ma mala zastaviť, teda dúfam, že si sa ma nezľakla 😀

monica

Stále ma tak zabolí, keď si uvedomím, že nikde v mojom okolí takéto krásne a útulné kaviarničky nie sú. Hneď by mi to zlepšilo deň, kebyže si po škole môžem s kamarátkami sadnúť do nejakej z nich a trošku si oddýchnuť. 😀

Paige Douglas

Nezľakla, neboj 😀 no ja som sa skôr bála, pretože som nevedela ako zareáguješ 😀 a nechcela som veľmi otravovať, pretože si bola s nejakou kamarátkou, asi Peťou 🙂

Caroline Cor

Tento komentár bol odstránený autorom.

Caroline Cor

Krásna kaviarnička 🙂
Caroline

Ajvn

tak táto kaviareň vyzerá úžasne 🙂 ten interiér je fakt podarený

Part of Nicol

Ooo tak tá kaviarnička vyzerá naozaj super! :3
partofnicol.blogspot.sk

Markulka

Nádherná kavárna! 🙂

Leave a reply