Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Blogs worth following

Keďže sa vám páčia moje každomesačné rady či inšpirácie, rozhodla som sa po dosť dlhej dobe opäť urobiť článok s mojimi najobľúbenejšími blogmi. Naposledy som ich rozdelila na zahraničné a slovenské, pričom dané blogerky sledujem doposiaľ, ibaže niektoré mám radšej, iné menej a celkovo sa mi zmenil aj vkus a zároveň som objavila mnoho nových. Moje najväčšie srdcovky sú stylish white rabbit, thedominica a red poppy stories, avšak tie tu spomínam dosť často a zároveň už boli aj medzi blogovými a instagramovými favoritmi, takže sa vám tu pokúsim predstaviť niečo úplne nové, čo možno ani vy sami nepoznáte. Určite mi dajte vedieť aj vy, koho radi sledujete, nech sa inšpirujeme navzájom. 

Barefoot blonde 

Tento bog som objavila asi pred rokom, a zapáčil sa mi najmä vďaka fotkám. Jeho tvorcom je Amber, ktorá má manžela, 2 malé deti, psíka a vlastne oni všetci tvoria kontent jej blogu. Bývajú v New Yorku, veľmi veľa cestujú a z fotiek vždy pôsobia ako šťastná rodinka. Podľa môjho názoru neexistuje blog, ktorý by mal kvalitnejšie či pozitívnejšie články! 

New Darlings & Cup of couple 

Tieto páriky som spoznala vďaka instagramu, kde sa mi ich fotky neskutočne páčili. Keď som sa však dozvedela, že majú aj blog, tak som bola o to šťastnejšia, pretože tých fotiek tam bolo ešte viac.:D Všetci sú veľmi sympatickí, ide z nich pokoj a pokora a sú jednoducho veľmi talentovaní fotografi. 

Collage Vintage

Tento blog som tu mala už v jedných favoritoch, avšak Sarin blog zbožňujem, takže som ho tu musela dať opäť. Nájdete v ňom mnoho cestovania, veľa outfitov, v ktorých ukazuje aj lokalitu, kde fotí a tá je zvyčajne dych berúca, no a zároveň veľa streetstylu. 

The blondieverse

Českých blogov som tu už spomínala tiež viacero, no jeden som si odkladala doposiaľ. Martina z The blondieverse, nie je ani ten najštýlovejší ani najkrajší blog, čo sa fotiek týka napríklad, ale keď ste práve ten typ človeka, ktorý si radšej otvorí blog, kvôli textu, slovám, myšlienkam, tak u nej ste na tom správnom mieste. Ona je blogerka, ktorá si nedáva servítku pred ústa, povie vždy všetko na rovinu a pravdivo a v podstate tak, ako nám sám život ide, preto je občas fajn prečítať si to takto a často krát si pri tom uvedomím, čo robím zle a čo raz možno budem ľutovať, ale tak to má byť všakže? -xoxo Lily 
ASK     BLOGLOVIN     FACEBOOK     INSTAGRAM

6 comments

Another Dominika

Znám a sleduju jen Martinku, její blog stejně jako knížku miluju, je fascinující pozorovat, kam se neustále posouvá 🙂

Another Dominika

Kitti.

Barefoot blonde je jeden z mojich oblubenych blogov! posobia milo a ako dokonala rodinka.. Martinu z The Blondieverse poznam uz niekolko rokov, este z jej zaciatkom, ale v poslednom case ma bavi najviac! ♥ Ostatné blogy nepoznám, tak si ich idem pozrieť!

Liana Janeková

Aj ja ju sledujem už asi 3 roky a tiež ma začala teraz baviť o čosi viac:) Verím, že sa ti aj ostatné budú páčiť.

Liana Janeková

Veru a na nej to vidno omnoho viac, než na ostatných.

Jane Hepburn

Poznam všetky okrem prvého, no Martina je najväčšia srdcovka a mala by som si konečne kúpiť knižku!!

Dominica

Pozrela som si aj tie dva články – zo slovenských sledujem theDominicu – najlepšia slovenská blogerka♥ a musí to byť super, keď ju poznáš osobne, potom aj Ivanku, hoci sa mi páčila viac ešte vtedy, keď bola na strednej (párkrát popísala niečo aj o učení a ja som bola len že: Dokelu, a to chcem ísť na tú istú školu), no inak ma bavila ako outfitmi, tak aj textami – vždy boli krásne napísané a mali nejakú hlbšiu myšlienku. Teraz to už také nie je – aj keď ona to určite sama vníma inak…
Prvé tri ma neskutočne zaujali, keďže mám veľmi rada blogy s dobrými fotografiami a idem si ich hneď follownúť. A ako som už písala v minulom článku – Sara z CollageVintage je jednoducho úžasná ♥♥♥
DominicaLand

Leave a reply