Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Good life

What I wear: shirt- SHEIN  /  top, jeans- H&M

Život je krásny, hlavne ten môj. Keď si predstavím, koľko ľudí na svete trpí, žije vo vojne, v zlých podmienkach, s chorobami, nemajú rodičov, strechu nad hlavou alebo hoc len možnosť chodiť do školy, tak som naozaj vďačná za každé jedno, dokonca aj pondelkové ráno. Keď sa môžem prebudiť vo voňavých perinách, v teple a suchu, s pocitom, že mám pri sebe ľudí, ktorí ma ľúbia a aj ja ľúbim ich. Všetci máme 2 ruky a 2 nohy a sme schopní fungovať. Jasné, život nie je vždy len prechádzka ružovou záhradou, verte, ani ten môj nie je každý deň dokonalý, ale v porovnaní s inými a aj napriek všetkým maličkostiam, ktoré sa mi občas zavadia pod nohami, prosto môžem povedať len to, že je dokonalý. A viem, že sa mi to možno ľahko hovorí, ale aj zo zlého sa dá urobiť dobré, naozaj dá. Ja len na dnes toľko a ak chcete vedieť odkiaľ to pramení, tak tuto sa to vzalo, keď povie dievča bez tela, že bude mať business, tak si uvedomím, že treba zo života lidrly, vytrieskať naozaj len to najlepšie.:)

-xoxo Lily 

ASK     BLOGLOVIN     FACEBOOK     INSTAGRAM

4 comments

bee.

Som človek, ktorý sa neustále sťažuje – že prší, že sneží, že mešká električka, že musí ísť do školy, že musí ísť do obchodu kúpiť nový šampón a pečivo. No potom sa vždy na chvíľku zamyslím a popozerám okolo seba. Sú ľudia, ktorým dážď a sneh "ublížia" viac ako mne, pretože musia vonku mrznúť; ale sú i tí, ktorí by trochu dažďa vďačne privítali; ľudia, ktorí nielenže nemôžu chodiť do školy električkou, ale do žiadnej školy ani chodiť nemôžu; ktorí nemajú peniaze na šampón, pečivo a dokonca ani prístup k vode.
Avšak poznám ľudí, ktorí sa nepozerajú na svoju situáciu a na to, že sa na Slovensku vlastne máme úplne super, z inej perspektívy. Môžeme byť neskutočne radi, že máme prístup k vode, elektrine, jedlu, oblečeniu a bývaniu, že chodíme do školy a do práce, a nemusíme utekať pred vojnou.
Anyways – outift vyzerá super ♥♥♥
BEELIEVIN // Facebook Page

Caroline T.

To video ma dostalo! Úplne mi došli slová. Naozaj mnohokrát zabúdame na také maličkosti, ktoré náš život robia skvelým a neustále riešime veci, ktoré v skutočnosti nie sú ani podstatné.
Inak, outfit je skvelý a aj to prostredie!
CAROLINE

Liana Janeková

Amen. A ďakujem:)

Dominica

Vždy si to snažím uvedomovať – napríklad aj pri niečom takom, ako keď nie som spokojná s tým, že na fotkách vyzerajú moje nohy strašne krátko a pod., že prečo nemám úplne také pekné dlhé nohy ako niekto iný atď a hneď nato sama seba zahriaknem a zároveň sa nad tým aj pousmejem, že som predsa šťastná, že vôbec tie nohy mám – inak by som nemohla chodiť, behať, bola by s najväčšou pravdepodobnosťou odkázaná na niekoho iného a už vôbec by som nemohla svet spoznávať na vlastnú päsť.

Fotky sú v úžasnom prostredí a veľmi to dobre vyzerá spolu s outfitom. Ani by mi asi nikdy nenapadlo takto si obliecť košeľu, ale vyzerá to neskutočne dobre! Podľa mňa vieš fakt dobre kombinovať, ako súdiac aj podľa predošlých outfitov ♥♥
DominicaLand

Leave a reply