Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

NEW day new style

What I wear: bomber jacket- BERSHKA  /  skirt: H&M  /  shoes: BAŤA  /  backpack: CCC

Krásnu sobotu želám! Dnes prichádzam s novým outfitom, ktorý je asi posledným výkrikom teplého počasia a zároveň opäť na inú nôtu, než zvyčajne. Kedysi mi prekážalo, že nemám svoj vlastný štýlový rukopis, ktorý by ma charakterizoval či vystihoval, no dnes mi to absolútne neprekáža, pretože je super byť každý deň akoby iným človekom. V jeden deň mám na sebe roztrhané nohavice, na ďalší zasa krátke šaty a opätky na nohách alebo si potom oblečiem áčkovú sukňu, bomberu a mašlu do vlasov, pričom vyzerám ako 15 ročná roztlieskavačka. Začalo ma to veľmi baviť, meniť identity, farby, štýly, vzory či typy oblečenia, pretože život je vďaka tomu hneď o čosi zaujímavejší.


-xoxo Lily 
ASK     BLOGLOVIN     FACEBOOK     INSTAGRAM

5 comments

Another Dominika

To je úžasný outfit! 🙂 Myslím si, že mít nějaký svůj jeden styl, který bychom stále nosili, se moc přeceňuje. Já sama jsem schopná jeden den jít ven v business looku a druhý den ve vytahaný obrovský mikině a stejně to jsem pořád já. A možná právě v tom je ten můj jeden styl, nebo kohokoliv jinýho styl, že nosíme to, co zrovna chceme, je v tom svoboda, je to takový svobodný styl 🙂

Another Dominika

Dominica

Tak takáto "zmena identity" ti teda neskutočne pristane! :D♥ Viem, čo tým štýlom myslíš, tiež by som rada mala nejaký rukopis a vyhradený štýl, že by si niekto môj známy pri nejakom zaujímavom kúsku povedal, že "toto je celá Dominika." Nemám vlastný štýl a popravde s tým ešte stále nie som spokojná, aj keď môžem byť tiež omnoho variabilnejšia.
Už som si všetky tie fotky prešla asi päťkrát, tak dobre to vyzerá! ♥♥♥
DominicaLand

Alexandra Čuchorová

Ach vyzeráš krásne!! Tá mašlička vo vlasoch sa ti moc hodí a celé dokopy to pôsobí jednoducho, milo a dievčensky. Super ♥

Kitti.

Úplne mi pripomínaš nejakú zlatú roztlieskavačku! ♥ Inak presne, ja s tým ešte stále bojujem, že mám proste viac štýlov, ktoré sa mi páčia a stále neviem ktorý je ten môj JEDEN.

Veronika Baginová

ty si na tých všetkých fotkách vždy taká rozkošnáá 🙂 a s týmto outfitom už úplne dievčatko 🙂
MakeUpByVeo

Leave a reply