Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

October favourites

Dnes píšem bodku za októbrom a pri tom, by sa mi tam oveľa viac hodil otáznik, keďže nerozumiem ako opäť rýchlo zbehol. Mám pocit, že som bola hlavou úplne niekde inde, zahrabaná pod 3 dekami a čajom v ruke. Na október sa vždy teším s tým, že bude krásne jesenné počasie, farebné lístie a teplé hrejivé slnko, no to, že väčšinu času bolo vonku skôr sivo a daždivo, mi dosť skazilo náladu a dojem. No nič to, uvidíme, čo nám prinesie nový mesiac.


Móda:
Keď tak spätne uvažujem, čo som počas októbra nosila najviac, bola by som povedala, že asi khaki farbu. Pretože, ak si na jeseň niečo kupujem, tak je to v sivej, čiernej, khaki alebo bordovej farbe. Nie je to moja najobľúbenejšia farba, ani vo mne nevyvoláva pokoj alebo akýsi komfort, ale vždy keď si mám ráno vybrať, čo na seba, siahnem práve po niečom zelenom. 

Kozmetika:

Počas októbra som asi z ničoho kozmetického neostala paf, no už som tu pár krát spomínala, že radšej siaham po prírodnej kozmetike. Tento krát sa mi dostalo do rúk koloidne striebro vo forme spreja, ktorý ma za úlohu regenerovať poškodené miesta. Mne veľmi pripomína ružovú vodu, ktorú tiež pravidelne používam, len s tým rozdielom, že vôbec ale vôbec nemám suchú pleť, zatiaľ čo pri vode sa mi stávalo, že som ju mala suchšiu. 

Blog:

Po prvý krát, pozmením koncept tejto položky, a to tak, že vám chcem predstaviť moje šikovné spolužiačky. Tie síce nemajú blog, ale sú neskutočne kreatívne, pretože vyrábajú prekrásne veci, ktoré si môžete zakúpiť na ich Sashe profiloch. Silvia (nájdete ju tuto a tuto), vlastnoručne vyrába a vyšíva peračníky aj tote tašky a naopak Saška má veci z každého rožka troška, takže si tam každý vie nájsť niečo svoje. 

Instagram:
Keďže je vonku taká pokojná, ale aj pochmúrna nálada, tak som vám vybrala 3 insta profily, ktoré na mňa veľmi dobre pôsobia, keď sa na nich pozriem. Sú plné jesenných farieb a takej tej typickej lenivej nedeľnej atmosféry. Sú to @antonia_oprea, @tvorit_a_lubit, @alexstrohl. 

Seriál:

No. Z tejto položky mám najväčšiu radosť, pretože seriál Stranger Things považujem za totálny objav roka. Je to jeden z najlepších seriálov, aké som kedy videla a myslím, že môžem povedať, že ich mám napozeraných dosť, Chytil ma hneď, takže som celú sériu pozrela v priebehu dvoch dní. Spočiatku som mala predsudky, pretože mňa osobne staré filmy a seriály nikdy nebavili a ešte k tomu hlavé roly stvárňujú deti, no tie sú tak geniálne, že som si ich hneď obľúbila a neviem sa dočkať na ďalšiu sériu!

Videá:
K týmto dvom videám nemám veľa slov. Ku prvému by som povedala iba ♥ a  druhému :'(.

Články: 
#1 Také pekné slová♥ 
#2 Zamilovala som sa!
#3 Najkrajšie košele v jednom článku.
#4 Pri prezeraní tohto príspevku sa mi zastavilo srdce. 
#5 Najcoolovejšie ubytovanie
#6 Takéto príspevky ľúbim. 
#7 Lebo kamarátstva sú krásne a Zuzka ich popísala ešte krajšie. 
#8 Ak máte radi week in pictures články, tak tie Beccine sú podľa mňa naj. 
#9 A ešte niečo na zamyslenie

-xoxo Lily 
ASK     BLOGLOVIN     FACEBOOK     INSTAGRAM

2 comments

Kitti.

Khaki sa mi v poslednom čase veľmi zapáčila. Stranger Things každý hovorí, jaké to je super, takže si to určite plánujem pozrieť. Najradšej z tvojich faves mám vždy tie články, tak si ich idem zas čítať ♥

Paige Douglas

Khaki nie je aj moja obľúbená farba, ale niekedy treba vyskúšať veci, ktoré sa nám nepáčia.. možno to nakoniec bude vyzerať dobre 🙂 Tvoje spolužiačky sú naozaj šikovné. Ten seriál znie zaujímavo, možno ho začnem pozerať. Inak pekný článok 🙂

Leave a reply