Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Trend: over knee boots

Ako iste viete, čižmy nad kolená sa stali hitom tejto jesene/zimy a ja som sa do nich totálne zamilovala. Myslím si, že robia krásnu postavu a či už si ich oblečiete k šatám alebo nohaviciam, ozvláštnia celý look a dodajú mu šmrnc. Po minulom článku mi veľmi veľa ľudí písalo, kde som tie svoje zohnala a zároveň, som sledovala komentáre ľudí, k fotke na Dnes nosím, odkiaľ majú tie ich. a tak som sa rozhodla, že využijem tento úžasný trend a urobila som prieskum, v akých obchodoch sú dostupné a za aké ceny. 

Tento týždeň som bola v Maxe a zháňala som si takéto topánky, keďže tamtie boli mamkine (teraz už sú moje- long story) a videla som troje v CCC, jedny nízke za 35€, jedny podľa mňa s dosť vysokým opätkom za tú istú cenu a jedny boli akoby šušťákové a za 70€ (tuším). Potom som ich videla zopár v Altere, tam sa ceny pohybovali okolo 50€ a boli najmä vysoké a jedny jediné boli nízke. No a potom som od ostatných počula, že sú  aj v Deichmanne, Stradivariuse, tie moje sú z Bershy a v Zare ich nájdete tiež. Pokiaľ ste však odvážnejší, nemáte strach s online nakupovania a máte s ním aj skúsenosti, tak na internete je obrovitánsky výber materiálov, výšky opätkov, typov či farieb. Z nich som vám urobila aj malý výber, pričom pod fotkou nájdete na každé z nich priamy odkaz.:) 
1. Asos 2. New Look 3. New look 4. Shein 5. Deichmann 6. Shein 7. Got the look 8. Boohoo 9. Asos

-xoxo Lily 

ASK     BLOGLOVIN     FACEBOOK     INSTAGRAM

1 comment

Dominica

Tak takýto prieskum sa teraz fakt hodí. Čižmy v podstate ani nemám žiadne a akurát nedávno hovorila mama, že by sme mali ísť niekedy na nákupy do Prešova, tak sa na to skúsim zároveň pozrieť. 🙂
DominicaLand

Leave a reply