Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

20 facts about me #2

Prvých 20 faktov o sebe som napísala asi pred pol rokom a rozhodla som sa, že urobím pokračovanie, no tento krát to bola skôr výzva, než basic fakty o mne. Síce o sebe rozprávam dosť veľa, ibaže je ťažké nájsť také tie oporné body, ktoré by som vám tu mohla vypísať a len tak si na ne spomenúť, avšak verím, že sa vám to bude opäť páčiť a napíšete mi tiež niečo aj o sebe!:)

 1. Nemám rada kávu. Teraz asi väčšina z vás krúti hlavou a nechápe, ale naozaj mi vôbec nechutí, ani  nevonia a aj keď sa občas snažím prekonať a objednám si čokoládové latté, tak si do neho musím dať aj 5 polievkových lyžíc cukru, aby to zosladlo a stratilo kávovú chuť.
 2. Som perfekcionistka. Nie nejaká extra veľká, ale všetko čo je v akejsi rovnováhe ma upokojuje.
 3. Každý deň nosím náušnice a ak ich náhodou nemám, tak sa cítim holá. 
 4. Čo sa týka môjho hudobného gusta, tak nemám problém asi so žiadnym žánrom, okrem tých takých vrieskačiek. Asi je to vďaka môjmu ockovi, ktorý má vo svojom repertoári z každého rožka troška a tak spoločne počúvame, Depeche Mode, Boba Marleyho, Edith Piaf, Mafiu Corner, Michaela Jacksna, Birdy, U2, Zaz, Stinga, Abbu, Empire of the sun, Muse či Adele.
 5. Veľmi rada fotím druhých ľudí, akurát, že mi absolútne nikto nikdy nechce pózovať.
 6. Som neskutočne, ale neskutočne netrpezlivá (to som tiež zdedila po ockovi), čiže všetko chcem mať hneď, nebaví ma čakať a dosť mi to komplikuje moju prácu s blogom a v podstate aj so všetkým ostatným.
 7. Neznášam, keď neviem niekomu pomôcť.
 8. Vždy si stojím za svojim a i keď niekedy oľutujem moje konanie, tak si po čase uvedomím, že by som to urobila rovnako. 
 9. Milujem cestovanie a raz by som si rada odškrtla minimálne 100 miest, v ktorých som bola.
 10. Som veľmi rada sama, zatvorená v izbe, no nedokážem si predstaviť, že by som nebola obklopená ľuďmi a dobrou spoločnosťou.
 11. I keď mám rada minimalizmus a skôr jemné farby, než tie sýte, milujem to, že svet je farebný a snažím sa z neho vytvárať dúhu.
 12. Raz by som chcela mať doma srnku.:D
 13. Doma ma volajú dekoman, pretože či je zima, či je teplo, chodím zabalená v deke, alebo ju mám prehodenú cez plecia a vzadu mi veje ako plášť supermana.
 14. Rada sa smejem. Viem, že to znie asi divne, ale myslím si, že v tomto uponáhľanom a vystresovanom svete je niekedy ťažké sadnúť si, uvoľniť sa, myslieť pozitívne a nájsť si spoločnosť, v ktorej sa cítite príjemne. Preto sa veľmi rada smejem s mojimi kamarátmi, pretože  aj keď poviem blbosť, tak sa smejú so mnou. Alebo si potom púšťam rôzne videá a seriály, ktoré  mi madnu deň (ak máte zlý deň, plne odporúčam zapnúť si všetky videa so Sofiou Vergarou!)
 15. Všetko si zakladám na úprimnosti, bez ktorej podľa mňa nemôže nič klapať dobre. Preto som vždy ku každému úprimná a klamstvá sa mi prijímajú dosť ťažko.
 16. Neviem rozoznať pravú a ľavú stranu. 😀
 17. Milujem polievky a neviem si predstaviť obed bez nich- jem ich každý deň.
 18. Som ľahko ovplyvniteľná. 
 19. Mám skvelé orientačné zmysly. So mnou sa nikdy nestratíte!
 20. Baví ma organizovanie a vybavovanie vecí. 
-xoxo Lily 
ASK     BLOGLOVIN     FACEBOOK     INSTAGRAM

6 comments

Dominica

Ďalší človek, čo nemá rád káva – ach, aspoň niekto. Tiež patrím do tej skupiny, čo kávu nepije. Ako niekedy mi to celkom vonia, hlavne keď si ráno ocko robí kávu s karamelovou príchuťou (lebo mám veľmi rada karamelové veci), ale tá kávová chuť ma na to tak "odpudzuje".
Čo sa týka hudobného vkusu, tak to tiež nemám celkom jednoznačné. Aj keď teraz si väčšinu pesničiek, ktoré počúvam, vzali práve Twenty One Pilots, ale ani ten ich žíner nie je jednoznačný, takže ma to konečne vystihuje – nie som zameraná len na jedno.
A s fotením iných ľudí to je podobne – vždy si hovorím, ako rada by som nafotila sériu fotiek nejakých ľudí, nielen popradského nábrežia a pod., ale nikto mi nechce robiť "modela".
Zas toho máme veľa spoločného. Inak veľmi rada čítam takéto fakty ♥
A prvý fakt, ktorý mi teraz tak o mne napadol – nemám žiadne superschopnosti – myslím to tak, že neviem hýbať ušami, spraviť nejaké extra grimasy, pokrčiť jazyk, dokonca niekedy ani len úmyselne zdvihnúť obočie – proste toto pri mne fakt nefunguje 😀
DominicaLand

Alexandra Čuchorová

Krásny príspevok! mám moc rada tieto typy článkov lebo sa o ľuďoch viac dozvedám. A musím povedať že neskutočne moc súhlasím s 2,6,10 a 16. :3 🙂

SASHA´S LIFE

Kitti.

Ja keď si dám kávu, tak to je možno tak 3-4x za rok aj to musí byť taká lightová, radšej si dám vždy čaj alebo niečo iné 🙂 A ja musím byť tiež stále v deke zabalená, aj napriek tomu, že je vonku 30+ stupňov. A čo sa týka polievok, tak tie ja nemám rada a jem ich naozaj minimálne 🙂 ♥

Jane Hepburn

Tak káva, to tiež nie je moje. Ale zasa jej vôňu mám dost rada. A ja som tiež neustále doma v deke. Ešte aj v lete, keď je vnútri 26stupňov, ja si beriem na gauč deku. Srnku by som tiež chcela, úplne zbožňujem fotky Audrey Hepburn so srnkou a odvtedy som tiež taká dreamy o tom. Aj keď asi by to bola katastrofa 😀 A inak Sofia Vergara je skvelá, hlavne spolu s Ellen, ja sa vždy neskutočne dobre zasmejem ! 😀

Veronika Baginová

tak my máme toho veľa spoločného :)) taktiež som netrpezlivá, rada sa smejem a som niekedy rada sama zatvorená v izbe 🙂 ale po srnke netúžim 😀
MakeUpByVeo

monica

Ja som dlho dlho nemala kávu rada. Vôbec som nechápala, ako dokázali moji rodičia vypiť dokonca 3 kávy denne. Asi niekedy keď som nastúpila na strednú školu, nahromadilo sa mi učenie a ja som potrebovala byť sústredená po dlhom dni v škole a s učením sa na písomky pred sebou, začala som piť kávu a síce nemôžem povedať, že ju zbožňujem, ale zvykla som si na ňu.
Tiež neviem rozoznať mnohokrát ktorá je ľavá a ktorá pravá strana, pripisujem to občas aj tomu, že som ľaváčka, ale netuším či to je naozaj tým. 😀
A taktiež sa veľmi rada smejem. Minule mi jeden učiteľ povedal, že ja chodím stále taká vysmiata. Trochu ma to šokovalo a povedala som mu, že všetci by sme sa mali usmievať predsa, že na tom nie je nič zlého, pretože bez úsmevu by som nedala ani deň. Pravdaže, sú výnimky, ale to mám potom už príliš zlý deň. 😀
namelessmess

Leave a reply