Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Cork

Krásny utorok prajem a zároveň vás vítam pri novom DIY, ktorý som plánovala už asi od augusta. Totižto videla som mnoho krásnych nápadov, ako si môžete ozdobiť korkovú podložku pod pohár a síce sa mi to veľmi páčilo, chcela som skúsiť vymyslieť aj niečo iné a neostať len pri klasike. Zaujali ma podložky s nakresleným ovocím, či pospájané a z nich vytvorené škatuľky na farbičky, ja som sa však rozhodla urobiť podložku na počítačovú myš, či mini nástenku na stôl. 

Potrebujeme: 
♥ korkové podložky ( ja som ich kúpila v obchode Teddy, kde ich majú okrúhle aj štvorcové v jednom balení buď 2 veľké alebo 4 malé, pričom jedno balenie stojí 1€)
♥ bielu farbu + štetec
♥ lepiacu pásku 
♥ baliaci papier
♥ lepidlo aj nožnice
♥ pravítko 
♥ ceruzku 
♥ a ak si chcete ozdobiť podložky, tak nejaký tvar, ktorý budete môcť obkresliť 
Prvou variantou je jednoduchá podložka, ktorú môžete položiť, či už pod šálku čaju, kaktus alebo ju niekde zakomponovať do izby, ako dekoráciu. Mňa osobne veľmi bavia tie puntíky a vždy keď sa na ne pozriem, tak mám hneď lepšiu náladu. 
Viem, že teraz už má väčšina notebook a skôr používa touchpad (ani ja nie som výnimkou), no verím, že sa nájdu aj výnimky. Keď som ja používala počítač, nikdy som nemala poriadnu podložku pod myšku alebo ak áno, tak bola obyčajná i jednofarebná. Preto som sa rozhodla, že urobím úplne presný opak- farebnú a roztomilú. 
Napokon tu mám korok ako mini nástenku, pretože mne osobne sa omnoho ľahšie plnia povinnosti, keď ich mám spísané a to poväčšine na papierikoch, ktoré sa mi povaľujú po celej izbe, preto som sa rozhodla ho zakomponovať na stôl. Pripla som si na neho všetko, čo musím stihnúť urobiť a  predsa len, myslím si že  v takejto podobe to vyzerá omnoho krajšie či útulnejšie. 

-xoxo Lily 
ASK     BLOGLOVIN     FACEBOOK     INSTAGRAM

4 comments

Blanka Husárová

krásne 🙂 hlavne podložka pod myš 🙂 a ešte technická otázka, ako robíš tie animácie? :O nie som moc technický typ, tak ak to je moc komplikované ani mi to nevysvetľuj 😀

Liana Janeková

Ďakujem veľmi pekne!♥ Môj pôvodný plán bol, že to urobím vo Photoshope lebo odtiaľ je to kvalitnejšie, no nevedela som sa v českom vyznať a trochu mi to aj haprovalo, takže som sa rozhodla, že použijem google. A ten mi poradil toto (http://gifmaker.me/) a aj napriek tomu, že sú tie gify zrnité, tak som spokojná lebo mi to veľmi ušetrilo čas a je to ozaj jednoduché! 🙂

Dominica

Na také normálne korkové nástenky som už zanevrela, ale táto malá je krásna – aspoň si ju môžeš vyrobiť akú veľkú alebo v akom tvare chceš. Tá podložka pod myšku je úplne úžasná, tak som sa teraz pozrela na moju myšku pohybujúcu sa po stole len tak, ochudobnená a vôbec akúkoľvek podložku. Aspoň mám teraz na to nejakú inšpiráciu a kebyže si na to niekedy nájdem čas, tak možno si vyrobím. 🙂
DominicaLand

Alexandra Čuchorová

Ježíš toto vyzerá tak dokonalo cute!! Aw musím to vyskúšať! Super DIY! Ďakuje za typ!

SASHA´S LIFE

Leave a reply