Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Kenzo x H&M

Prajem Vám všetkým krásny večer. Dnes som sa predsa len rozhodla, že urobím článok o kolaborácií Kenza s H&M, keďže je to, podľa môjho názoru, jeden z najväčších módnych highlightov roka. Pred rokom, sme mali možnosť vidieť spoluprácu Hmka s Balmain, a síce som bola z toho v tom čase nadšená, keďže sa mi páčilo zakomponovanie Kendall a Gigi do reklám a celá kolekcia bola taká povznesená a luxusná, no s odstupom času mi pripadá až príliš extravagantná a pre zmenu sa mi táto tohtoročná páči omnoho viac. Je plná farieb, života, radosti, odvážnosti, originality a i keď sú niektoré kúsky na mňa too much, tak sa jednoducho pousmejem nad citátom: Only dead fish go with the flow, tak prečo by si človek nemohol dať na seba ružového tigra?! Najviac ma samozrejme zaujali šaty s folklórnym motívom, ktorý je momentálne pre mňa number one a tiež tie minimalistickejšie kúsky s mini vzormi. Zároveň si myslím, že Kenzo for H&M kampaň je omnoho hlbšia, než tie predošlé a ekšly so sebou nesie krásne posolstvo. 
-xoxo Lily 
ASK     BLOGLOVIN     FACEBOOK     INSTAGRAM

6 comments

Kitti.

Ja sa vždy na tieto H&M spolupráce teším, ale táto ma nadchla najmenej za posledné 3 roky.. Spolupráca s Wangom bola podľa mňa najlepšia, boli tam pre mňa najnositeľnejšie kúsky.. Minuloročná sa mi tiež páčila aj spolu s celou kampaňou, ale veci mi neprišli úplne na každodenné nosenie (ale to mi nevadí, len z toho hľadiska, že ja by som ich nemala kam nosiť, ale chápem o čo išlo).. A táto kenzo je na mňa už moc extravagantná, aj keď niektoré kúsky sa mi páčia.

Liana Janeková

Mňa zasa Wang nenadchol, pretože sa mi presne tie také športové, nositeľné a mainstreamové kúsky až tak nepáčia. Vždy čakám od takých spoluprác, že mi vybijú dych a budú sa niečim líšiť od ostatných a myslím, že spolu s Kenzom to dokázali:) Ale áno súhlasím, že je to priliš a minimum ľudí sa v tom našlo.

monica

Toľko toho som už čítala na tieto rôzne kolaborácie a myslím, že všetci na to majú nejaký názor. Myslím, že je super, že sa dve značky spoja dokopy, nie je na tom nič zlého a síce sú tie veci extravagantné, musia zaujať. Avšak, šokuje ma ten hrozný ošiaľ, ktorý okolo toho je. Možno tomu nechápem, pretože nie som až taká fashion maniačka a nevyznám sa, ale je to až strašidelné, ako tí ľudia čakajú hoc aj celý deň pred obchodom, potom vtrhnú do neho a poberú prvú vec, ktorá sa im dostane do ruky. To mi príde trošku príliš.
namelessmess

Ajvn

tiež registrujem tieto spolupráce posledné roky 🙂 myslím, že v každej sa nájdu veci, čo sa mi páčia 🙂 ale súhlasím s komentárom vyššie, že ten ošiaľ je trochu príliš a kúsky sú limitované, čiže ak ich človek chce, musí si ich naozaj vybojovať .. ešte aj na internete stranka padne … no škoda ale tie šaty dostali aj mňa len si ich neviem predstaviť na normálne nosenie 🙂 mne sa páčil ten sveter 🙂

Leave a reply