Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Winter uniform

WHAT I WEAR: scarf, shoes- H&M  /  bag- RESERVED  /  choker- BIŽUTÉRIA LILLY 

Moja jesennozimná uniforma vyzerá asi takto: tmavé farby, veľký šál, do ktorého sa môžem zabaliť, taška, do ktorej sa mi zmestia všetky potrebnosti, aj zbytočnosti, hrubé pančuchy, či už ku sukni, šatám alebo pod nohavice, čižmy prevažne čierne (no ako vidíte, občas urobím aj výnimku), neutrálny kabát a napokon mnoho, ale naozaj mnoho vrstiev, ktoré momentálne nevidíte a sú pekne krásne schované. Čo sa týka iných doplnkov, tak nosím klobúky, i keď nie až tak často, pretože väčšinou ich v sychravé dni skôr naháňam, než sa nimi pýšim, no a chokre sú ako vždy must have.  A ako vyzerá vaša zimná uniforma? 

-xoxo Lily 

ASK     BLOGLOVIN     FACEBOOK     INSTAGRAM

10 comments

Another Dominika

Tvoje zimní uniforma se mi moc líbí, úplně jsem se v ní našla, ta moje vypadá téměř stejně 😀

Another Dominika

Alex Porubská

krásny outfit, veľmi sa mi páči ten šálik ♥

ivana xx

Ten šál je nádherný! 😀 a úplne súhlasím s touto uniformou som an tom veľmi podobne haha 😀
Ivana xx

Pavlína Látalová

Šál je krásný! Celkově máš skvělý vkus na outfity! 🙂

MagicBeautyLife

Johanka

Ty jsi tak kjuuut, to není možný toto :D! Taky mám jakousi svoji unifromu, ale to spíš na první pohled, jelikož mám jen jeden opravdu zimní kabát, takže nemám na vybranou :D.
A mmch, chceš si vlasy zase ostříhat, nebo jedeš na delší vlně? (Já sama jsem teď nerozhodná, kratší se mi na mě líbí víc, ale chybí mi účesy 😀 :/)

Liana Janeková

Jeeeej, ďakujem krásne♥

Liana Janeková

😀 ďakujem! Ja mám síce 3, ale aj tak nosím jeden stále dookola.
Momentálne nejako nerozmýšľam o mojich vlasoch, niektorí hovoria, že sa im páčim v krátkych, iní zasa v dlhých a ja sa väčšinou strihám podľa nálady, takže si ich zatiaľ nechávam takto, ale kto vie, možno ma o týždeň, či mesiac chytí nejaká zmena.:)

Dominica

Normálne nechápem, ako môžeš teraz dávať tak veľa článkov. Ja sa sotva zmôžem na niečo, čo nie je ani originálne a pod, nie to ešte ísť fotiť a vymýšľať outfity. Ale máš môj obdiv 🙂
ach, nádherný šál – ako na tie som ja celkom zaťažená, ale tento sa mi fakt páči – podobne ako celá tvoja winter uniform. Ja stále nosím len čierny kabát, viac-menej tie isté topánky a fakt k tomu mením len šály, aj keď ono je to to tak, že asi tri-štyri dni nosím ten istý, potom si ho vymením za iný a tak. 🙂
DominicaLand

bee.

Ja hlavne ľutujem, že som si nejako viac neužila jeseň a počasie, kedy už nie je teplo, ale ani človek ráno nezamrzne. Ani netuším, kde sa podelo moje obľúbené ročné obdobie (ale asi som ho presedela doma nad seminárkou, všakže)!
Ale moja winter uniform vyzerá presne tak isto – ešte že existujú hrubé svetre 😀
A STYLISH BEE // Facebook Page

Sabča

pekné fotky, pôsobíš nesmierne sympaticky, úplná kamkoška 😉 moja zimná uniforma sa vždy skladá z nohavíc, lebo raz zafúka a už som chorá 😀

Sabi z blogu Beautiful savage

Leave a reply