Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

December favourites

Keď mám pravdu povedať, december bol asi najdivnejším mesiacom počas tohto roka. Začal sa tou najčistejšou radosťou zo zimy, snehu či Vianoc, pokračoval takou zlou náladou, akú som už dlho nemala a končí sa na jednej strane s pohodou, veď prázdniny prosto majú niečo do seba, no na druhej strane sklamaním, pretože som si sviatky vôbec nevychutnala, tak ako som chcela. Teším sa, že sme už jednou nohou v novom roku a som veeľmi zvedavá, čo nám 17nástka prinesie, keďže sa toho v priebehu 365 dní dokáže zmeniť strašne veľa a zároveň nič. Aký bol váš december? 

Móda
U mňa je v tento chladný mesiac jasnou odpoveďou rolák! Tie som mala na sebe snáď každý deň, či už ku nohaviciam, sukni, pod šaty alebo len tak doma ku teplákom. Za každým, keď mi bola väčšia zima, tak som si rukávy poriadne natiahla, až roztiahla, zababušila sa doň a neviem si úprimne predstaviť pohodlnejší a zároveň variabilnejší kúsok.

Kozmetika
Opäť som sa rozhodla malilinko prispieť k nášmu životnému prostrediu, a to tak, že som klasické vatové odličovacie tampóny vymenila za hubku a micelárnu vodu, za odličovací gél. Myslím si, že je to šetrnejšie a zároveň vám voda spolu s gélom omnoho viac vyčistia nečistoty z tváre, než klasický odličovač. Na začiatok som si vybrala ten od Neutrogeny, pričom som zatiaľ veľmi spokojná, no ak máte skúsenosť s nejakým iným, určite mi dajte vedieť!

Blog
Počas decembra som veľa blúdila na Pinterste, keďže si môj adventný kalendár a vianočné príspevky žiadali mnoho inšpirácie, až som objavila blog, s tým najkrajším interiérovým dizajnom ever. Volá sa My scandinavian home, pričom už len z názvu vyplýva, že to ozaj stojí zato, keďže škandinávsky dizajn je snáď ten najkrajší. Myslím si, že si tam každý nájde niečo svoje, od minimalistického štýlu, cez taký typický domácky až po všelijaké boho či umelecké dizajny.

Instagram
Na moje insta výbery ste si asi už zvykli, sú jednoduché, minimalistické, no zato niečím pútavé, pričom fotky vyžarujú tú najpohodovejšiu atmosféru. Ešte keď sú z nejakých nádherných miest alebo neobyčajných kaviarni, či interiérov, tak je to láska na prvý pohľad. Tento mesiac ma uchvátili @theslowtraveler a @manon.dn.

Články
#1 Toto je strašne super, dosť som sa na tom zasmiala!
#2 Jedna z najlepších reklám, aké som kedy videla.
#3 Ešte stále existujú dobrí ľudia, teda minimálne sa jeden našiel.
#4 Krásne posolstvo.
#5 Najúžasnejšie kradnutie triednej knihy!
#6 Ja prosto ľúbim Zuzkine kombinácie a tiež jej múdre slová.
#7 Keď sa leto pretransformuje do zimy, je to divné, ale to sa mi na tom práve páči.
#8 Martinka ako vždy „válí“ svojimi príbehmi. 😀
#9 Nikde niet krajších fotiek. (emoji zlomeného srdiečka)
#10 Veľká pravda a ešte k tomu krásny outfit.♥
#11 Klobúk dole pred fotografom! Úžasný nápad a zároveň je to aj dosť na zamyslenie.

-xoxo Lily

7 comments

Johanka

Měsíční oblíbence miluju, jelikož si přečtu tolik článků a vidím tolik videí, že se úplně cítím nabitá vedomostmi a vím, co se děje ve světě :D.

Caroline T.

Roláky úplne milujem! A nielen v decembri, ale aj po celý rok! Vybrala si skvelé instagramy, hneď som ich začala sledovať, pretože presne takéto ja rada ♥
Všetko dobré do nového roka! 🙂
CAROLINE

Simona Šlosárová

Jejo, krásny blog 🙂 inak aj ja som si celkom zamilovala roláky, ten tvoj vyzerá krásne ja zbožňujem pásiky 🙂

Sledujem ťa cez bloglovin, zbožnujem ked natrafim na pekne slovenské blogy 🙂

http://www.sinnamona.blogspot.com

Simona Šlosárová

och nie, nechce mi ta najst na bloglovine… 🙁

Liana Janeková

Veru, ja som ich aj počas leta nosila!:D Tak to som rada:))
Ďakujem, aj tebe Caroline♥

Liana Janeková

Ďakujem veľmi pekne!:) Som tam, môžeš ma follownuť tuto 🙂

Leave a reply