Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Zo života konvalinky II.

What I wear: culottes- KOTON  //  coat- RESERVED  // shoes- STRADIVARIUS  // choker- DIY
Tak dlho som tu nepísala niečo osobné, až mám pocit, že sa od vás akýmsi spôsobom vzdiaľujem. Nechcem tu samozrejme písať nič do detailov, ale však viete, nejaké pikošky zo života konvalinky nikdy nie sú márne, či? Tak som sa rozhodla tu hodiť taký menší update, tak som zvedavá, čo to tu zo mňa dnes vylezie. 
Konvalinka (teraz dávajte poriadny pozor), pretože sama tomu neverí, no akýmsi zázrakom sa teší zo zimy. Nie, nemá horúčku! A nie je s ňou síce úplne stotožnená, avšak sneh jej robí posledné dni tú najväčšiu radosť a teší sa z neho, ako malé dieťa. Neviem, kde sa pobralo všetko to nenávidenie tohto ročného obdobia, asi je konvalinka v prechode alebo čo, no nezlostí sa nad čižmami, čiapkami ani kabátmi a nad zimou už vôbec nie, vlastne je jej celkom teplo, aj keď je jej zima.
Konvalinka už 3 týždne naháňa vo svojej izbe myši. Nie je to také hrozné, ako to znie, no momentálny stav zápasu konvalinka vs. myši je 3:?. Čo znamená, aby to uviedla na pravú mieru, že 3 myši boli úspešne chytené do pasce a potom, bol asi týždeň pokoj, ibaže stalo sa to, čo už nikto nečakal a v jeden večer, nad sebou začula opäť chrustanie v streche, lenže ešte sa nejako neosmelili zísť dole, takže prevaha myší je zatiaľ nejasná a konvalinka pevne verí, že spolu nebudú takto nažívať až do konca zimy. 
Konvalinka opäť začala pravidelne cvičiť, no a ako inak, sama je zvedavá, ako dlho jej to vydrží. 
Konvalinka si pred týždňom vymazala z telefónu všetky aplikácie a o 2 dni nato, si nainštalovala väčšinu z nich naspäť.:D ALE! Veľmi sa polepšila a trávi na nich omnoho menej času a rozhodla sa, že na instagram teraz nebude hodnú chvíľu pridávať fotky, pretože prosto mnohé veci vnímala tak, že ich musí odfotiť pekne, aby ich mohla dať na sociálne siete, aby jej tam farebne pasovali, čo znamenalo, že pri tom strávila veľa času a to je, povedzme si na rovinu, choré. Fotky jej však vždy robili, a stále robia veľkú radosť, preto si raz za deň s radosťou otvorí pinterest či instagram, a tak sa aspoň na chvíľu obklopí niečim pekným a iným, než vidí denno denne. 
Konvalinka skočila do adventu rovnými nohami, ako môžete vidieť, aj tuto vytvorila kalendár, kde si každý deň môžete otvoriť nové políčko. Vie, že to nie je asi nič prevratné a omnoho viac vás baví, otvoriť si políčko a ekšly v ňom niečo nájsť, čo môžete akýmsi spôsobom zúžitkovať. Na druhej strane, si však konvalinka myslí, že Vianoce sú práve tým správnym časom, kedy viac záleží skôr na tých nemateriálnych veciach a maličkostiach. Rada by ale počula váš názor, či sa vám to ozaj páči a nesiete si z toho niečo alebo, je to zbytočné. Pretože konvalinka ma toho teraz strašne veľa, keďže ako vždy pred prázdninami treba napísať, čo najviac písomiek a stíhať všetky tie veci naraz býva občas nemožné, tak ju zaujíma, či vás ten kalendár baví. 
Napokon konvalinka opäť uvažuje o nejakých zmenách a nevie sa rozhodnúť, ako s jej svetom vlastne vynaložiť, tak sa tu možno v priebehu mesiaca objaví nejaký dotazník, pretože vaše názory sú pre ňu najdôležitejšie. 🙂 
-xoxo Lily 

7 comments

Kitti.

Ten outfit je ♥♥♥
inak nápad s adventným kalendárom sa mi veľmi páči! A zima mi nevadí, hlavne keď je pekne nasnežené, ale u nás sa toho bohužiaľ málokedy dočkáma 🙁

Dominica

Podobne ako v prvom komentári tiež dám na outfit len ♥♥♥ – mne sa teraz teda vôbec nechce nič takto elegantné vymýšľať a najradšej by som fakt chodila celý čas v mikinách.
Zima je super, aj keď ešte donedávna som neverila, že je to. Priznala som si to až druhého decembra a až odvtedy som premenovala z jesene na zimu.
Tvoj advetný kalendár si rozklikávam a sú to krásne maličkosti. ja som si pre seba spravila adventný kalendár len taký, že každý deň si vytiehnem jeden papierik a na ňom je niečo napísané – napr. pozri si nejaký vianočný film, urob aspoň tri dobré skutky, spav si horúcu čokoládu – čo sú veci, ktoré síce robím bežne, ide len o to, aby som si to tak nejak uvedomila 🙂
DominicaLand

Jane Hepburn

To je tak skvelý outfit!! A adventný kalendár sa mi tu veľmi páči 🙂 držím palce s cvičením aj nezavisláčením na aplikáciach.

tatomymo

ty brďo, ty kalhoty tomu dávají úžasný náboj ^^

Alexandra Čuchorová

Tak toto je neskutočne pekné! A tie topánka aa!! Závidím moc !

SASHA´S LIFE

Viki

Pekný článok Lily 🙂 Outfit super a držím palce s myšami snáď ťa už nechajú na pokoji 🙂

Leave a reply