Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

January favourites

Na dnes som mala pre vás pripravený outfit a ako som sa tak ráno chystala do školy, ťuklo mi do hlavy, že to je už 31. január! Taký pojem o čase ja mám. Takže asi si viete predstaviť moje myšlienkové pochody, a opäť poznamenávam- kde to ten čas letí?! Január obsahoval z každého rožka troška. Veľa školy a potom aj veľa oddychu, veľa šťastia a eufoŕie, ale aj smútku, veľa času pre seba, ale tiež strávený s ľuďmi. Myslím si, že to bol krásny začiatok roka, nie síce zo všetkých stránok, ale prvý pol rok mám úspešne za sebou, otvorili sme ho aj prvým, a pevne verím, že nie posledným cestovateľským dobrodružstvom, veľmi som sa zblížila s mojou rodinou aj kamarátmi, čiže sa naň pozerám jedine pozitívne a teším sa na február.
P.s.: Aké boli vysvedčenia?
Móda
Počas januára som podľahla trendu sieťovaných siloniek, čo by som nebola nikdy čakala, pretože mi pripadali skôr ako extravagantný kúsok. Páči sa mi však, že sa dajú kombinovať na rôzne spôsoby, sú veľmi pútavé a občas stačí, že vám ich vidno iba na členkoch pod nohavicami, čím dodajú šmrnc celkovému looku.
Kozmetika
Minimálne rok sledujem, ako si každý pochvaľuje maskaru „Lash sensational“ od Maybelline, no vždy som ju nejako obchádzala, pretože prosto, keď mám peniaze, tak ich zúžitkujem na niečo podstatnejšie, a pokiaľ kupujem kozmetiku, tak make-up. Tentokrát som však zainvestovala, i keď 8 či 9€ nie je veľa, ale šak viete no.:D A je mi úprimne ľúto, že som to odkladala tak dlho, pretože som lepšiu špirálu ešte nemala. Riasy naozaj predĺži, nerozmazáva sa, krásne vydrží celý deň a ešte sa aj ťažko odlíčuje. Odporúčam!
Blog
V tom mori blogov sa vždy poteším, keď objavím nejaký poklad. Čím ďalej, tým viac sa mi páčia módne divnosti, a taktiež, ja to volám „bezďak štýl,“ čiže hodím na seba všetko, čo v skrini nájdem. Modern legacy je, čo sa obliekacieho štýlu týka, zaujímavý, zároveň aj luxusnejší, no stále na takej artistickej vlne.♥
Instagram
Na instagramoch sa mi čoraz viac zasa páči, keď instagramer pridáva fotky z každodenného života, odfotí spadnutý gaštan na zemi, banánovú šupku v koši, ootd, raňajky a podobné zbytočnosti i nezbytočnosti, ktoré však patria do reálneho života. Takým je podľa mňa aj @theakucerova.
Film
Opäť som si akosi urobila čas na viacero filmov, pričom mnoho z nich boli novinkami, takže rozmýšľam, že o tom urobím článok zvlášť. Jeden z nich, je už však starší, no doposiaľ som ho nevidela, ale brúsila som si naň zuby dosť dlho! Počiatok aka Inception, bol jednoznačne jeden z najlepších filmov, aké som kedy videla. Mám rada námety, ktoré ma po dopozeraní zanechajú v nemom úžase, a ešte 2 dni rozmýšľam nad jeho ukončením a podstatou. Určite sa ho oplatí vidieť, ak ste nevideli!
Články
#1 aj dobro ešte existuje, krásny príbeh.
#2 a toto zase krásno smutné.
#3 jútuber, ktorý má super vlogy.
#4 struggle môjho blogovania, napísaný Lizzy.
#5 a aj skvelé bloopers od nej.♥
#6 ako na vás pôsobí takáto novinka?
#7 tento byt je perfection.♥
#8 prvýkrát mi nevadí červeno ružová kombinácia.
#9 jeden z naj DIY, aké som doposiaľ videla!
#10 výšivkofil sa zo mňa stal.

4 comments

Dominica

Vau, ten príbeh o lietadle ♥♥ Na jednej strane som si hovorila, že tí ľudia museli mať skvelý a (vpodstate) príjemný zážitok, aj keď celá tá udalosť sa vlastne stala kvôli dvojičkám a to už také príjemné nebolo. Inak milujem tie články, ktoré dávaš na koniec, vždy si ich všetky porozklikávam a je to ako otvárať nejaký adventý kalendár, v ktorom máš vždy niečo iné a veľmi ma to baví!
Sieťované silonky sa mi tiež zapáčili, hlavne je toho plný instagram. Rozmýšľam o tom, že si tiež nejaké kúpim a nosila by som ich asi skôr k nohaviciam, napr. roztrhaným, to vyzerá dosť dobre podľa mňa. 🙂

ivana xx

Sieťované pančuchy sú láska! :3 nejako som si tiež vždy myslela že to nie ej pre mňa apotom minulý rok sa vo mne dačo zlomilo a odvtedy I can't get enough!!!
Ivana xx

Alexandra Čuchorová

Už som ti tu určite písala že milujem tvoje favourites články. Musím s tebou súhlasiť čo sa týka sieťkovaných pančúch. Dodajú krásny šmrnc outfitu, ale taktiež si myslím že nie každý by si bol schopný niečo takéto obliesť. V najbližších dňoch mám v pláne ísť sa pozrieť do Beponu na nejaké!! :3

SASHA´S LIFE

Alex Porubská

super článok, ja som najprv nemohla prísť na chuť tým sieťkovaným silonkam ale už sa k tomu nejako dostávam ♥

Leave a reply