Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

My 2017 spring essentials

Jar sa k nám konečne pomaličky, ale isto blíži- obloha je častejšie modrá, tráva začína zelenieť, zvieratká sú veselšie a moja maličkosť sa prebúdza z módneho spánku. Čiernu mením za ružovú, roláky za blúzky či čižmy za tenisky.  Čoraz viac blúdim po online obchodoch, pričom sa neviem vynadívať na všetky tie prekrásne kúsky, ktoré budú trendy počas tohtoročnej jari. A síce som tento rok mala zo zimy (asi po prvýkrát) radosť, už sa neviem dočkať na jasnejšie a farebnejšie časy.
Vybrala som si 4 trendy, ktoré ma momentálne najviac bavia, i ktoré ma pri prehliadaní stránok najviac upútajú. a nimi sú jednoznačne takzvané „loafers,“ a.k.a šľapko slip-ony (na tie vyšívané si robím obrovský zálusk), potom sú to bielo-modré prúžkované košele, rôznych nezvyčajných strihov a tvarov, tie by som pokojne brala všetky. Tiež som sa zaľúbila do vzoru s názvom „plaid,“ čo je buď čierno-biela malá kocka alebo aj pásiky. No a napokon na oživenie a rozveselenie- farebné kabelky, kaktusové, zmrzlinové alebo aj vyšívané remienky na tašky.
 
w/ flowersw/ heartw/ pearls │ w/studs
w/ lacew/ patchesoff-shoulderone shoulderruffle sleeve │ w/ bowbell sleeve │
half t-shirt
 
dressblazershirt w/ bow off-shoulder dressdress w/ ruffle sleeve
backpack ice creamw/ cartoonw/ tasselsshoulder straplipstickcactus
w/ cherries │ w/ patches

4 comments

Johanka

Mám to stejně jako ty, taky si už skládám seznam věcí, které zase nutně, fakt nutně potřebuji, ovšem nakoupím si je až někdy po maturitě (doufejme, že za odměnu :D). A jo, to jaro taky cítím ve vzduchu a na jendu stranu jsem neskutečně šťastná, na sruhou stranu…ano – maturita! 😀 ach jo.
Z těch trendů se mi nejvíc líbí nazouvací sandály, ty vyšívané jsou fakt nádherné ♥♥!

Donna Iveh.com

velmi pekne zhrnute! volany nas budu prenasledovat aj na nohaviciach!

Meet My Lovely World

Brala bych skoro všechno a tu zmrzlinovou kabelku mám 🙂 přivezla jsem si ji z Hong Kongu 🙂
Meet My Lovely World

Leave a reply