Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

New look haul


Pred týždňom a pol som na facebooku zbadala tento status, a povedala som si: ,,5 párov topánok? To musia byť mega zľavy!“ A tak som otvorila New Look..a stalo sa presne to, čoho som sa obávala, neodolala som. 

Hneď som samozrejme pozerala do kolonky „obuv,“ keďže na tú som bola práve zvedavá a ostala som paf. Výber bol naozaj skvelý a tie ceny ma dostali. Kožené čižmy nad kolená za 14€, nádherné letné sandále za 7€, či také, ktoré boli nezvyčajných tvarov a farieb za 10€. Ďalej som sa zastavila pri nohaviciach, keďže som už dlhšie zháňala sivé, pričom mi v košíku pristáli rovno dvoje a obe stáli 8€. No a ružovému batohu som samozrejme nedokázala odolať, ten stál 12€. Môjmu priateľovi som tiež hneď hlásala, čo som za zlatú baňu objavila, takže si aj on objednal ruksak a 3 svetre, pričom ho to všetko stálo dokopy 45€. Pri takomto veľkom nákupe sme mali poštovné zadarmo, všetko nám prišlo v poriadku, presne do 7 pracovných dní a každá jedna vec je kvalitná a dobre sadla. Myslím, že sa oplatilo a preto vám môj nákup dávam na známosť aj tuto, keďže 70% zľavy majú doposiaľ, tak si tam možno aj vy niečo pekné nájdete.:)

4 comments

Another Dominika

Růžovému batůžku bych asi těžko odolávala i já, je fakt krásný! ♥

Another Dominika

Alexandra Čuchorová

Hneď som bežala pozrieť stránku. Zľavy sú tam fakt veľké. Tie Ruksaky sú krásne. A aj topánky sa mi moc páčia. Super nákupík!!

SASHA´S LIFE

Do Ra

Svetříky jsou náááádherné !! A batůžek? Nemám slov!

Maris Novotná

Já se asi zamilovala do těch batůžků! 🙂 miluju takovýhle styl batůžku, ale všechny věci jsou moc krásné 🙂

Leave a reply