Lily of the valley

Lily of the valley

Menu
How to stay optimistic

How to stay optimistic

Tiež poznáte ten pocit, keď ste niekde v autobuse a každý sa mračí, sťažuje sa tomu druhému, hovorí ako sa má zle, aký sú všetci zlý a všetko je vraj skazené? Netvrdím, že ja som vždy dobre naladená, že nikdy nemám zlú náladu alebo sa môže stať, že sa mračím, aj keď som iba zamyslená. Aj napriek tomu si však myslím, že je vo svete a všade okolo nás príliš veľa negatívnej energie, a preto som sa rozhodla napísať vám, čo pomáha mne byť (skoro) stále v dobrej nálade a usmievať sa od ucha k uchu.

  • Musíte byť sami presvedčení, že chcete byť šťastní, že sa chcete usmievať a byť dobre naladení, ak tomu neveríte vy, tak sa to nevydarí na 100% a vždy sa na vás niečo zle nalepí.
  • Nepozerajte správy! Viem, že v tejto dobe je veľmi podstatné byť v obraze, mať nejaký prehľad, čo sa kde deje, no z mojej skúsenosti je to obrovský kazič nálady a vždy ma všetky tie informácie iba vystrašia.
  • Obklopujte sa vecami, ktoré vám robia radosť, vždy a všade. Keď máte zlý deň, nemáte na nič čas, prosto si ho spravte, vždy sa to dá a urobte si radosť. Keď milujete kávu, tak si k nej jednoducho sadnite v pokoji aspoň na 10 minút a vychutnajte si ju, ak máte radi kvety, vždy si kúpte čerstvé, ak radi športujete, tak si zabehajte. Pokiaľ mám náladu pod psa, vždy mi takáto maličkosť aspoň trochu poteší, trochu sa ukľudním a pokiaľ mám skvelú náladu, tak mi to mejdne deň.
  • Ja síce hudbu mám veľmi rada, no nepočúvam ju nejako extra veľa, avšak zaspievať si pesničku Happy alebo zatancovať si na I feel good je neskutočný mood booster.
  • Nepripúšťajte si nič k telu. Toto je veľmi zložité, ale zároveň dôležité. Mne trvalo veľmi dlho, kým som dospela do štádia, že mi nebolo smutno, keď mi niekto niečo vyčítal alebo keď sa na mňa škaredo pozrel, avšak keď sa do toho štádia dostanete, je to oslobodzujúce. Ostaňte nad vecou a občas treba byť voči takýmto veciam chladný.

What I wear:

coat: SECONHAND

blouse: ORSAY

trousers: NEW LOOK

backpack: CCC shoes

hat: GATE

earings: DIY

1 comment

Bobiknannie

S tými správami máš právdu. Síce je veľmi potrebné byť informovaný, ale v dnešnej dobe sú tie správy len a len o negatívnych veciach. A už som aj na sabe pocítila, že keď sa na ne často pozerám, odzrkadlí sa to na mojej nálade.

http://lamodaeanarchia.blogspot.it/

Leave a reply