Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

April favourites

Apríl je za nami. A tak, ako som sa na neho tešila, tak som aj rada, že už odchádza. Síce bol chvíľami super, napríklad môj výlet v Bratislave alebo aj sobotňajšie blogerské stretnutie, no to počasie bolo strašné, a celkovo som mala taký pocit tlaku zo všetkých strán, čiže sa už teším na nový a snáď slnečnejší mesiac. A či už sú mesiace lepšie alebo horšie, na ich koncoch vás tu vždy čakajú mesačný favoriti, tak sa poďme do nich pustiť!

Móda

Dlhšie som rozmýšľala, či som z módnej kategórie mala počas apríla nejaký obľúbený kúsok, avšak sa nič som neprišla. Potom som si však spomenula na H&M Conscious Exclusive kolekciu, ktorá určite stojí za zmienku. Kúsky sú veľmi jemné, povedala by som, že také dievčenskejšie a romantické. Majú na ňu aj, povedzme, poučnú reklamu, ktorá je naozaj pravdivá, len škoda, že platí iba na tých pár kúskov, raz do roka.

Instagram

V kategórií instagram u mňa stále vyhráva, taký, ktorý na mňa pôsobí upokojujúco, celý ladí a každá fotka mi zlepší náladu, lebo však práve s takými sa nám treba obklopovať. Tento mesiac som si preto vybrala, na popud králika @herinternest, ktorá má len zopár fotiek, no všetky sú krásne a s láskou fotené.

Film

Akurát ešte včera som pozerala film s názvom Moonlight, ktorý vyhral tohtoročného Oscara. Bol celkovo založený na realite bežných ľudí a ich životoch, teda celé sa to točilo okolo jeden osoby- Chairona, no vedľajšie postavy boli tiež dosť podstatné a herecky úžasne zahraté. Myslím, že všetci vieme, že nie každý sa ma tak dobre, ako my, no keď to vidíte takto pred sebou, aké zlé zázemie majú niektoré deti, a ako ťažko sa im žije, tak vás až zabolí pri srdci. Absolútne si neviem predstaviť takto žiť.

Seriál

Asi sa nebudete čudovať, keď vám poviem, že som prepadla aj ja šialenstvu s názvom 13 reasons why. Musím povedať, že na začiatku som tomu neprikladala nejakú vážnosť a bola som ohľadom tohto seriálu trochu skeptická a nevedela som, čo mám očakávať, avšak akonáhle som si ho pustila, tak sa mi zapáčil. Konečne to nie je o fiktívnych postavách, upíroch, klamárkach, vlkoch, bitkách a podobných námetoch dnešnej doby, ale je to opäť ozaj reálna vec, na ktorú denno denne netreba zabúdať. Po pozretí celej série, na mne tento seriál zanechal dosť veľkú stopu, a bolo mi hrozne ľúto, že sa takéto veci naozaj bežne stávajú. Určite odporúčam, myslím, že by to mal vidieť každý.

Články

  1. Toto je ten najoriginálnejší a zároveň najvtipnejší návrh na článok. Strašne sa mi páči!
  2. Videli ste tie hŕby Pandora článkov, tak tento je jednoznačne naj.
  3. Podľa mňa je Amber tým najlepším adpetom na uzavretie spolupráce. Vždy tie produkty odfotí, spolu so svojim manželom, nádherne, včetne tohto.
  4. Dokonalé fotky H&M Conscious Exclusive by Beata a Nicole.
  5. A ďalší krásny DIY od Rebeky.
  6. Nádherné video a robil ho Slovák prosímpekne!
  7. Cool Airbnb byty nájdete aj v Bratiske!
  8. José je človek, ktorý mi zmenil život.

 

2 comments

Kitti. ♥ thestyletale.blogspot.com

13RW má krásnu myšlienku, ale ja som od toho seriálu mala asi príliš veľké očakávania, pretože až tak veľmi ma to nebavilo ako som čakala, ale inak to bolo super 🙂 Moonlight som ešte síce nevidela, ale určite si ho plánujem pozrieť. Amber je najlepšia, vždy má krásne fotky 🙂 ♥

Bee

Na sledovanie Moonlight sa chystám už týždne, mala by som sa k tomu už konečne dokopať 😀
Ja osobne sa radím do skupiny ľudí, ktorí 13RW milujú. Tešila som sa na spracovanie doslova roky a spravili ho skutočne úžasne! Niektoré veci sú inak ako v knihe, no možno to sa mi na tom ešte viac páči – čítala som knihu, preto som vedela, o čom celý príbeh je, no mnohé scénky ma i tak prekvapili 😀 Pevne verím, že bude aj druhá séria, keďže seriál sa – na rozdiel od predlohy – skončil dosť otvorene, respektíve otvorili množstvo ďalších tém na rozoberanie; a tiež súhlasím s tým, že by si ho mal pozrieť každý – najmä tí, ktorí nemajú žiaden „filter“ a myslia si, že keďže žijeme v slobodnom demokratickom svete, kde je sloboda prejavu, tak si každý môže hovoriť a robiť, čo chce, no niekedy aj drobnosti vedia iného veľmi raniť.
A STYLISH BEE // Facebook Page

Leave a reply