Lily of the valley

Lily of the valley

Menu
Stories #1

Stories #1

Zdroj obrázka: www.businesoffashion.com

Počas tých všetkých blogových odmĺk veľa rozmýšľam. Rozmýšľam, kedy pridám nový článok či aký článok, rozmýšľam ako mi tu padá prach na všetky slová, fotky, a ako veľmi by som ho chcela rozfúkať, rozmýšľam, prečo som stratila vášeň pre blogovanie a rozmýšľam aj o tom, ako sa máte. Na mnoho veci neviem nájsť odpoveď, no na jednu som našla. Nebaví ma kontent, ktorý vytváram. Niežeby som si nestála za tým čo s vami zdieľam, to ani náhodou, skôr som mala v sebe zakódované, že kvalitný článok= dlhý článok. Nikdy som nechcela pridať príspevok, ktorý by bol stručný s jednou fotkou, pretože som si myslela, že keď si už niekto môj blog otvorí, tak nechce predsa vidieť obsah bez poriadnej hlavy a päty. Týmto som si však dosť sťažovala život lebo zakaždým keď som si sadala k počítaču a začala písať, tvoriť, editovať, tak mi niektoré príspevky zabrali aj 5 hodín, a to veru nikto nechce. Medzi nimi boli wishlisty, rôzne zhrňovacie články či práve mesační favoriti. Často krát som sa pristihla pri tom, že už fakt neviem, čo mám dať pod položku módy, kozmetiku nenakupujem často, takže tam už dupľom nie, no a o knihách ani nehovorím. Jediné, čo ma naozaj chytilo, boli články. Neraz som tu písala, že blogy sú také moje obľúbené miesta, v ktorých sa strácam, objavujem a nachádzam svoju komfortnú zónu. Baví ma zastaviť sa a nájsť si chvíľu na čítanie, keďže mám na neho stále menej a menej času, milujem prezeranie si fakt dokonalých fotiek a najkrajšie na tom je, že človek môže čítať niekoho myšlienky a vidieť, ako ten druhý myslí. Práve preto som sa rozhodla pokračovať s mojou článkovou položkou, aj keď mi je to trochu blbé, keďže rovnakú rubriku už ma zaužívanú Red Poppy Zuz, ale tak, už asi nič nie je v tomto svete nové a zas viete, že som to neskopírovala len tak, ale naozaj to používala celé mesiace.:)

#1 O snoch, ktoré napokon nie sú ani snami.
#2 Najkrajší článok, o tom, ako si čo najviac vychutnať jeseň.
#3 Tak teda, Ikea už nie je len ľudský obľúbenec.
#4 Zoznam najlepších módnych škôl podľa online magazínu BOF.
#5 Ďalšie 3 bio kozmetické značky na Slovensku!
#6 O tom, ako malí prckovia začínajú vládnuť svetu módy.
#7 To, že H&M využíva lacnú pracovnú silu, vedia všetci a od nedávna to vedia aj o Zare.
#8 Ako sa uplatniť vo svete módy.
#9 Na záver ErdemxH&M slovami Vogue a kamerou Slovákov.♥

Leave a Reply

3 Comments on "Stories #1"

Notify of
avatar
Sort by:   newest | oldest | most voted
Lucia
Guest

Tak do písania sa určite netreba nútiť, ale zasa ani do dlhých článkov, len preto aby boli. A tiež si myslím, že vôbec nevadí, že budeš mať podobnú rubriku, pretože ty na to budeš mať aj tak iný pohľad 🙂 a to je práve na tých všetkých veciach zaujímave 🙂
LIFE IN PICTURES BY LU

Bee.
Guest
Keď okolo blogov ešte nebolo také boom a autorské blogy boli na Slovensku viac-menej neznáme, tak som si písala fakt o hocičom. A presne to bolo obdobie, ktoré som milovala – prišla som domov zo školy a napísala denníček o tom, aký bol môj deň. Niekedy bol takýto článok pomerne dlhý, keďže som sa potrebovala vypísať zo svojich pocitov, no niekedy mal len pár riadkov – a ja som bola zakaždým spokojná. No potom sa o blogoch začalo veľmi hovoriť, a keďže aj ja som chcela, aby sa ten môj presadil, tak som sa začala viac sústrediť na známe a… Read more »
doms
Guest
Poviem ti takto, že ani ja sama som skoro vkuse nebola spokojná so svojím blogom. Stále som chcela mať blog s módou a o móde, pridávať veľa outfitov a inšpirovať ľudí. No ale outfitové články za dva roky som tam mala možno 4? Na jedenj strane to teda bolo týmto, na druhej strane sa môj život takto pred rokom celkom zmenil a povedzme že sa prevrátili všetky hodnoty, ktoré som mala, na druhú stranu. Respektívne, všetko čo som si myslela alebo robila, tak som začala robiť presný opak. A blog už súčasťou týchlo „hodnôt“ nebol. Som rada, že som spoznala… Read more »