Lily of the valley

Lily of the valley

Menu

Lily of the valley

Vitajte na mojom blogu!

Moje meno je Liana Janeková, mám 19 rokov a pochádzam z východného Slovenska. V mojom voľnom čase si rada čítam, pozerám seriály, cvičím jógu, fotím, no zo všetkého najradšej  blogujem.

Blogujem o móde, mojich pocitoch, zážitkoch, každodenných starostiach aj radostiach, o rôznych nápadoch či inšpiráciách. Som normálne dievča, ktoré má svoje sny, ciele, názory, postrehy,  a ktoré má potrebu sa s tým všetkým zakaždým s niekym podeliť. A tak som tu. Som tu, aby sme si našli spoločnú cestu. Cestu, ktorá nás bude niečim spoločne spájať, či už v oblasti módy, cestovania, životného štýlu, ale aj v myšlienkach či emóciách. Som tu, aby sme sa navzájom inšpirovali aj podporovali. Môj konvalinkový svet je plný púdrovo ružovej, rastlín (najmä tulipánov a kaktusov), smiechu, západov slnka, čokolády, roztomilých vecičiek a v neposlednom rade originalite. Snažím sa ukázať, že aj z jednoduchých vecí sa dajú vytvoriť zaujímavé, že každý má byť sám sebou a neriadiť sa ostatnými, že byť iným vôbec nie je zlé, práve naopak, a v neposlednom rade sa snažiť byť čo najviac pozitívny. Tak verím, že sa Vám to tu zapáči a stanete sa súčasťou môjho sveta.♥

Spolupráce / Cooperations

cross-sign

“ S e-shopom Spartoo a Shein spolupracujem v kategórií módy a oblečenia. ”
“ V kategórií šperkov som mala možnosť spolupracovať s internetovým obchodom Eppi.sk a od roku 2015 spolupracujem s Bižutériou Lilly. ”
“ Taktiež som mala možnosť spolupracovať s kvetinovelatky.sk ”
Clothing
Clothing
Accessories
Accessories
Others
Others